petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalarda Çatlama Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Emin Güleç tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emin Güleç

Emin Güleç New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Dişi kuşumun 4. kuluçkası, daha evelden hep yavrularını besledi büyüttü. geçen yaz eşi öldü yeni eş aldım. şimdi aldıgım bu eş ile çiftleşti şu ana kadar 3 yumurtası oldu. 3 ü de alttan fener tuttugumda çatlak gibi duruyor ve dişi yumurtaları kenarıya itmiş. yuvalıkta yeteri kadar talaş var ve ortası oyuk. neden böyle oluyor anlamadım. acaba erkek mi kırıyor tam da gözetleyemiyorum. erkeği ayırsak da olmaz galiba çünkü çiftleşmeleri devam ediyor. bana neler önerebilirsiniz iyi akşamlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

güncell....

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Kuşu çok rahatsız edersenz kırılmış olabilir ama yumurta çökmemişse belki o çatlak dediğiniz damardır

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş