Karadeniz Pet

Yumurtalarımın 14.günü

İnşallah yavrularıda görürsünüz

Maşallah, çıkınca gün gün fotoğraflayıp paylaşın bence. Bu arada hint bülbülü ele alışıyor mu? Ses yapıyor mu çok?

tam da benim düşündüklerimi şöylemişsinz denicem ama bülbüllerde yavru kontrolu günlük olrak kontrol etmek zor oluyo çünkü çok ürkek kuşlar bunlar

ele alıştırma meselesine gelince ele alıştırmak istersen daha yuvadan düşmeden yem yemeyii öğrenmeden kuşu yuvandan alıp elle beslemeniz gerekiyo biraz zor yani ellede beslemek zor çünkü çok küçükler ama elle yumurtadan çıkar çıkmaz besleyenide gördüm

Bunlar cok guzel oyuncak gibi ama cook fazla ottuklerini hatta insanin piskolojisini bozacak kadar oldugnu duymustum :)

Bunlar cok guzel oyuncak gibi ama cook fazla ottuklerini hatta insanin piskolojisini bozacak kadar oldugnu duymustum :)

aslında çok fazla ötmüyo bence bir çiftleşirken ötüyorlardoru düzgün.Bİrde rahatsız edici tarafıda yavru beslerken oluyo yavruları çok fazla susmadan gece gündüz bağırıyorlar :D hele sabahları sinir ediyo biraz :D allahtan balkona kafes yaptım hepsinin oraya koydum

Maşallah beyaz badem şekeri gibi valla yiyecen onları :)

Geri