Karadeniz Pet

yumurtayı kırmıslaar ne yapmalıyım

murat_febe

Meraklı Üye
Aksam buyuk hevesle geldm eve bı baktım yumurta yok yemısler kabugunun azı kalmıs neden yapmıslar acaba yada hangısı yaptı ben ne yapmalıyım sabah gıderkende ıse cıftlesıyorlardı

eğer kendini güvende hissetmezlerse rahatsız edilirlerse yumurtayı kırabilirler yerleri sabit olmalı yer değişikliği yapmamalısınız sanırım ilk kuluçkaları genel olarak boş olur fakat belli olmaz tekrar görmüşsünüz çiftleştiklerini birdahakine İnşaAllah :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadasm sabah ıse gıderkn baktım duruyordu aksama kadar kımse yok evde aksam geldm baktım kırık yumurtanın bı parca kabugu kalmıs 50 defa bakmadm yanı bıde suan 2. Yumurtada gelıyor kusa aksam baktım orası sıs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Arkadaslar lutfen anlayanlar soylesın neden hangısı yedıyae yedı yumurtayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Yardım arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

Ustalar yardım edın

Kalamar ve kum var mı ? Kalsiyum eksiğinden da yer , erkek çiftleşmek içinde yer. Dişi ilk yumurtasıdır tecrübesizlikten yer yer de yer şimdi biz konuyu tam bilmeden ne önerebiliriz. Bir çok Seçenek var. Takip edin sorunu bulun bizde ona göre yorum yapalım daha sağlıklı olur

Yumurta yı kim yedi diye sormuşsunuz
Kesin bi cevap vermek imkansız
erkekde yapar dişi de
yerini değiştirmediyseniz
kuşları strese sokacak bi şeyler
olmadiysa
kıskanacak bi durum yoksa
Anormal bi durum
belkide boş diye yumurtayı
kırdılar
bunu ikinci yumurtada yaparlarsa
sorun o zaman başlar

Hocan kum kalamar kemıgu hepsı var kafeste bakalm ıkıncı yumurtada gelıyo alt kısmı sıs ınsallah bunuda yemezler

Geri