Karadeniz Pet

Yurtdışından Yeni Kuşlar Geldi Sizce Nasıllar?

Danci

Meraklı Üye
Ustalar yeni kuşlar hakkında düşünceniz nedir?

Rainbow kuş cinsleride var!
Sizce bunları salma ortamında mı eşleştireyim?
GPpRWy.jpg

6rlPpN.jpg

yNA5J0.jpg

g248lL.jpg

Son düzenleme:
Maşallah renkler güzel Salma da eş tutmalari daha iyi olur hangi ülkeden geldiler acaba ?

Almanyadan geldi hocam. Bende bi albino vardı bu sondaki albinoyla iki oldu. Bileziği var ama ne yazıyor çözemedim :) bir de rainbow dediler şu ilk iki resme

Ustalr bi yorum yapsa

Maşallah güzel kışlar Spangle ilk iki resimdeki kuşlar

Ben maviyi erkek olarak biliyordum :)

Bir de gelen bu yeni kuşlar gerçekten yerli olan ve Türkiyeden aldığım kuşlardan iri duruyorlar. Tüy görüntüsüde çok iyi bunların. 3 tane erkek siparişi daha verdim onlarıda sizlerle paylaşacağım İnşallah. 4 kuşla başladık 2 haftada 10 kuş oldu :)

Bir de gelen bu yeni kuşlar gerçekten yerli olan ve Türkiyeden aldığım kuşlardan iri duruyorlar. Tüy görüntüsüde çok iyi bunların. 3 tane erkek siparişi daha verdim onlarıda sizlerle paylaşacağım İnşallah. 4 kuşla başladık 2 haftada 10 kuş oldu :)
Nerden alıdız ne kadara aldiniz

Nerden alıdız ne kadara aldiniz
Yarışmalara katılan değerli bir abim var o şov kuşlar besliyor ödüllü. Dost hatrına yurt dışından gelen arkadaşı getirdi. Bende 4 çiftini 200 TL aldım. 3 erkek istedim bakalım onlarda yakında gelir. Bir de arkadaşlar elimde 50 kilo fransız darı var almanyadan geldi. İsteyen olurda uygun fiyata gönderirim. Türkiyede bulmanız çok zor

@Danci Günaydın Arkadaşım;

Fransız darının kilosunu ne kadardan vermeyi düşünüyorsun ayrıca resimde eklermisin darı için. Kuşlarında maşalahı var ;)

Yarışmalara katılan değerli bir abim var o şov kuşlar besliyor ödüllü. Dost hatrına yurt dışından gelen arkadaşı getirdi. Bende 4 çiftini 200 TL aldım. 3 erkek istedim bakalım onlarda yakında gelir. Bir de arkadaşlar elimde 50 kilo fransız darı var almanyadan geldi. İsteyen olurda uygun fiyata gönderirim. Türkiyede bulmanız çok zor
Nerede oturuyorsunuz albinolardami ayni fiat

Ben Turkiye icinden alamiyorum massallah hocam siz Yurtdislarindan getirmissiniz. Nasil getirdiniz. Kuslarinda massallahi var

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri