petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yürümede sorun mu var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adem ŞERİT tarafından 22 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Adem ŞERİT

yokmu bir yorumunuz sabahtan beri bakıyorum kimse yazmadı. Ben hiç yavru büyütmedim böyle bu yüzen yardımınıza ihtiyacım var

Muhabbet kuşu neden böyle - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

Kuşun durumuna yorum yapacak kimse yokmu

#1 Adem ŞERİT, 22 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2014
  2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşım kuşun sakat her iki ayakta problem var yaşamasına engel değil ancak bu şekilde devam edecek hayatına büyük ihtimal kuş yuvadayken ayaklarına bulaşan pislikler temizlenmemiş ve bu hale gelmiş

#2 Bilal KURDDAN, 22 Haziran 2014
    Son düzenleme: 22 Haziran 2014
  3. Özgür+

Özgür+ Guest

yavru kuş ayağını nasıl tutacağını bilmiyor olabilir. parmağına aldığında elini sıkıyor mu ?

4. Adem ŞERİT

Evet parmağımı kavrayabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Sıkıntı var diyosun biraz daha beklicem tam düzelmezse aldığım üreticinin başına çalcam, bu aldığım ikinci kuştu ilki ölmüştü.

5. xxbar10xx

xxbar10xx Guest

Kus almadan önce forumda araştırma yapmalısınız bazı kendini uyanık zanneden üreticiler hastalıklı veya sakat kuşları satmaya kalkıyorlar

6. Özgür+

Özgür+ Guest

merdiven yapabiliyomu kuş uzak mesafeye ?

7. Ahmet Behçet

hocam kuş sakat ya belli ama maşallah ne kadar tatlı ve şirin daha 1 aylık kuş valla yazık yaz acıdım nasıl uretıceler var :(

8. Adem ŞERİT

merdiven hiç denemedim nasıl yapabilirim.

9. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  10. Adem ŞERİT

Geri vericem büyük ihtimalle ilerde çift yapmaktı niyetim. Bu kuşun çiftleşmesine mani olurmu ki

11. Tunç ÇAĞATAY

Dostum verme geri tünekte durabiliyorsa iyi sen bak bunada ne var eline yapışmaz.

Yavru iken yanlış oturmuş ayağı o yüzden böyle olmuş düzlme ihtimali var ama veterinere götür

12. Adem ŞERİT

Tünekte pek duramıyor ama biraz daha beklicem benim niyettim bir zaman sonra dişi alıp çiftleştirmek. Bu çiftleşmezse kötü olurum

Sayfayı Paylaş