Karadeniz Pet

Yürümede sorun mu var?

• Konbuyu başlatan Adem ŞERİT
  • Başlangıç tarihi
A

Adem ŞERİT

Guest
yokmu bir yorumunuz sabahtan beri bakıyorum kimse yazmadı. Ben hiç yavru büyütmedim böyle bu yüzen yardımınıza ihtiyacım var

Muhabbet kuşu neden böyle - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

Kuşun durumuna yorum yapacak kimse yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım kuşun sakat her iki ayakta problem var yaşamasına engel değil ancak bu şekilde devam edecek hayatına büyük ihtimal kuş yuvadayken ayaklarına bulaşan pislikler temizlenmemiş ve bu hale gelmiş

Son düzenleme:
yavru kuş ayağını nasıl tutacağını bilmiyor olabilir. parmağına aldığında elini sıkıyor mu ?

yavru kuş ayağını nasıl tutacağını bilmiyor olabilir. parmağına aldığında elini sıkıyor mu ?

Evet parmağımı kavrayabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

arkadaşım kuşun sakat her iki ayakta problem var yaşamasına engel değil ancak bu şekilde devam edecek hayatına büyük ihtimal kuş yuvadayken ayaklarına bulaşan pislikler temizlenmemiş ve bu hale gelmiş

Sıkıntı var diyosun biraz daha beklicem tam düzelmezse aldığım üreticinin başına çalcam, bu aldığım ikinci kuştu ilki ölmüştü.

Kus almadan önce forumda araştırma yapmalısınız bazı kendini uyanık zanneden üreticiler hastalıklı veya sakat kuşları satmaya kalkıyorlar

Evet parmağımı kavrayabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Sıkıntı var diyosun biraz daha beklicem tam düzelmezse aldığım üreticinin başına çalcam, bu aldığım ikinci kuştu ilki ölmüştü.

merdiven yapabiliyomu kuş uzak mesafeye ?

hocam kuş sakat ya belli ama maşallah ne kadar tatlı ve şirin daha 1 aylık kuş valla yazık yaz acıdım nasıl uretıceler var :(

Dostum verme geri tünekte durabiliyorsa iyi sen bak bunada ne var eline yapışmaz.

Yavru iken yanlış oturmuş ayağı o yüzden böyle olmuş düzlme ihtimali var ama veterinere götür

Dostum verme geri tünekte durabiliyorsa iyi sen bak bunada ne var eline yapışmaz.

Yavru iken yanlış oturmuş ayağı o yüzden böyle olmuş düzlme ihtimali var ama veterinere götür

Tünekte pek duramıyor ama biraz daha beklicem benim niyettim bir zaman sonra dişi alıp çiftleştirmek. Bu çiftleşmezse kötü olurum

Geri