petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvada talaş.Herkes başka diyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Bazı arkadaşların yuvalığını full talaşla dolu görüyorum bazılarınınki 1 avuç talaş bazılarınınki de hiç talaş yok. Hangisi doğrudur ?

2. tansel canbaz

Talaş yerine yem kabuklarını koyun talaş pire yapabiliyor cok aşırı koymanıza gerek yok.

3. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hiçbişe koymanıza gerek yok. Talaşı kafese koyun kuşlarınız isterse yuvaya taşıyacaklardır

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum iyi bir tandıgın kuşcu varsa onlara sor derim burda ne dersek yalan olur... bence

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yuvayı dişi kuş yapar diye bir laf bile vardır. Siz bana güvenin ben de kuşlarımdan yavru aldım ve taş gibi şu an maşaallah. Hiçibşey istemdi benimkiler.

6. Özgür+

Özgür+ Guest

bence en iyisi takma yemlikler var . kuş yuvaya tam alışınca ondan takacaksın , bakacaksın yuvaya taşıyorsa ona göre hareket edeceksin :)

7. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    ben petshopa danışdım kuş kumu dediler kum koydum

Sayfayı Paylaş