petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık atına

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar ben yuvalığın altına hamster talaşı koycaktım 2 tane pet shop cu da bit yapar dediler sizce yaparmmıı biliyorum öncedende bu konuyu açmıştım ama 2 . bir pet shop cu daha böyle deyince sizlere danışmak istedim

2. Emre TURAN

Doğru söylemiş. Bit, talaşı sever.

3. ens

ens Guest

ole bısey yok eger kusta varsa bıt cogalır hızlı sekılde yayılır fakat bıt yoksa bısey olmaz bende arastırdıgımda öyle duydum ama bırıyle tanıstım yavruluyon kusları puanlıyomus bır federasyonda gorevlı ondan bu cevabı aldım

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben kullanıyorum hiç bir sorun yok. Belki havalar ısınınca olabilir

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bende hamster talaşı kullanıyorum ve hiç bi sorun olmadı yazında kum.

6. Emre TURAN

Eğer kuşa bir şekilde bit düşerse, bu bitler talaşların arasında üreyerek artarlar çünkü talaş bitlerin yaşaması için çok uygun bir ortam sağlar.

#6 Emre TURAN, 13 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2013
  7. İsmail BAL

talaşın içinde bit kendiliğin den oluşmaz bit ortamda zaten var ise talaşların arasında üreyerek çoğalırlar.

Sayfayı Paylaş