petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık Talaşı Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Savaş CAN tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Merhaba Arkdaşlar önerileriniz üzere yuvalığa kkemirgen talaşı koydum 3 tutam kadar kuşum ilk önce merak etti girdi baktı sonra birkaç kez daha aynısını yaptı ve yuvadan çıktı
    ertesi sabah kalktığımda kafesin dibinde talaş gördüm ve heralde istemiyor diyip hepsini geri çıkarttım.. Ve aynı zamanda kuşum çoğunlukla kafesin sağ üst kısmına tırmanıyor orada yuvalığın üstünde bişeyler arıyor ama ne yapıyor anlamadım ve bugün yine talaş koydum ve yine çıkardım şimdi ise 1tutamın yarısı kadar talaş var yuvalıkta kuşum yuvalığa dün ve öncesi günler çok girerken bugün girmiyor sürekli o dediğim yeri inceliyor Ayrıca m.balığı kemiğide taktım

SİZCE SORUN NEDİR VE NE ÖNERİRSİNİZ
    LÜTFEN YAZININ TAMAMINI OKUYARAK CEVAP VERİNİZ
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Sürekli Yuvalıga talaş katıp çıkartmayn kuşunuzu korkutursunz siz yeternce talaş koyun fazla gelirse o çıkartır zaten yuvalıgı kendı duzenler siz merak etmeyn yuvalgn üst kısmında ilgisini çeken bişe vardır belkıde.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  4. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Teşekkürler hepinize
    ++++++++++++++++

#4 Savaş CAN, 27 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 27 Ağustos 2015
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Savaş sen kuşu fazla rahatsız etme. Talaşı koyduysan bırak kalsın. Kuş zaten gerekeni yapacaktır.

6. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    tamam abi hepinizin önerilerine uyucam

Sayfayı Paylaş