petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalik ve Kafes duzeni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulut YILDIZ tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Bulut YILDIZ

Disi kusumu hem kizismasi hemde mantarinin gecmesi icin ayirdim bu sirada kafesin duzenini de biraz degistirmek istiyorum kafeste tek tunek yapmayi dusunuyorum suanda 2 tunek var ustteki tunegi cikarip yuvaligin yaninda duran tunek dursa olurmu hem yuvaligin yaninda ve surekli girebilirler daha azmeddirici olur diye dusunuyorum deneyipde olumlu sonuc alan varmi
    Not: Kuslar arada bir yuvaya giriyorlar genellikle gunes ciktiginda yoksa girmezler ust tunekte dururlar.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Deneyen ve olumlu sonuc alan cok.

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Gerçekten mi ? Bir tüneği yavruluğun önüne koyunca yumurtlamak adını sağlar mı ? Hiç duymamıştım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Yumurtlamasını sağlar mi?

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bi kuş yuvalığa girmek isterse girer istemezse girmez istersen zorla sok farketmez. Tunegi yuvaliga yakin koyarsan merak eder bakar falan ama isterse tünek uzakta olsun zamanı gelince zaten o bulur yuvaligi

5. Bulut YILDIZ

Onerileriniz dikkate alindi tunekler cikarilmadi :D

Sayfayı Paylaş