petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Bu yuvalığı ispinozlarım için aldmıştım fakat girmediler bende bu yuvalığı çok sevmiştim bu yuvalıgı muhabbet için kullanmayı düşündüm sizce olabilirmi ? bide altındaki çubuktan yok o olmazsa sorun olurmu[​IMG]

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

muhabbet kuşlari için biraz kucuk dostum biraz daha buyuk olursa daha rahat ederler içinde

3. Burak Boyacı

evet bende öyle düşündüm ama bunada kıyamadım atmaya neyse bi kenarda dursun artık peki şu altına cubuk geciriyorlar onu gecirmesek ne olur diğer muhabbet yuvalıklarında? çünkü kafese sıgmıyor orası yan kapakları biraz dar yapmıslar ?

4. Yiğit ERDİK

Biraz küçük sanki

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum nakit durumun nasıl bilmiyorum ama nakit durumun iyi ise bir cif hane al bir de yumurtalık al rahat edersin... tek kuş için olan kafeslerde yavru beslemek zor oluyor...

6. Burak Boyacı

:) abi zaten çifthanede duruyor kuslar 4 kapılı yan kapısının birine takmaya calıstım önceden muhabbet yuvalıgı ama o cubuk girmiyor o olmasa olur mu ki ?

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yuvalık taki çubukdan bahsediyorsan o olmak zorunda içeri giren kuş dişari geri nasıl cıkıcan ona basarak cıkyor...

8. Burak Boyacı

evet,anladım abi bi şekil halledicez o zaman teşekkürler.

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

rica ederim kardeşim...

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    benimkinde çubuk var ama kullanmıyorlar bile direk atlayıp çıkıyor. :)

#10 Mehmet ÖZEL, 3 Ocak 2014
    Son düzenleme: 3 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş