Karadeniz Pet

zatüre oldu :(

özgepınar26

Meraklı Üye
Sabah dişi kuşumun gece inlemeye başladığını söylemiştim ara ara kanatlarını açıp nefes alırken inliyordu artınca 1 saat önce veterinere götürdüm zatüre dedi antibiyotik verdi suyuna koy dedi koydum henüz içmedi.inanın çok üzüldüm , gençse kurtarılabilir dedi 2 yaşında . böyle kuşu zatüre olan oldu mu iyileştimi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

Arkadaşlar iyileşir mi ? Sizinde önerileriniz var mı

Çok geçmiş olsun. Antibiyotik iyi gelebilir,sıcak bir yerde dursun kuş.

geçmiş olsun içmezse ilacı ağzına siz verin

geçmiş olsun içmezse ilacı ağzına siz verin

sağolun arkadaşlar. ilacı içmedi suluğuna koydumm bende az önce şırınga vardı evde bi kaç damla verdim onla . ama suluktaki miktarı içmesi gerekiyor değilmi. inlemesi şiddetlendi ağzı açık sürekli kanatları açık hızlı hızlı nefes alıyor inanın yapcağım işi unuttum aklım hep onda :(

sağolun arkadaşlar. ilacı içmedi suluğuna koydumm bende az önce şırınga vardı evde bi kaç damla verdim onla . ama suluktaki miktarı içmesi gerekiyor değilmi. inlemesi şiddetlendi ağzı açık sürekli kanatları açık hızlı hızlı nefes alıyor inanın yapcağım işi unuttum aklım hep onda :(

suya koyduğunuz miktar kadar mı veriliyor bilmiyorum maalesef konuyu güncel tutalım bilen birisi görür elbette :)

çok üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun inşallah iyileşir:(

suluğu siz elinizle kuşun yanına sık sık getirin, kendisinin suluğa inmeye hali olmayabilir.

ilaç olarak veteriner ne verdi ?

Son düzenleme:
suluğu siz elinizle kuşun yanına sık sık getirin, kendisinin suluğa inmeye hali olmayabilir.

ilaç olarak veteriner ne verdi ?
suluğu kuşun tüneğinin hemen yanına koydum.veteriner ilacı kliniğinden kendisi bi yere koyup verdi hiç bilmiyorum ne olduğunu

Geri