Karadeniz Pet

Zıpır ve Baileys

• Konbuyu başlatan armand0
  • Başlangıç tarihi
A

armand0

Guest
Baileys yeni eğlencesini buldu ve sahiplendi artık Zıpır'a göz kulak oluyor.
Zıpır'da uzun ve sıcak tüylerin arasında uyumaktan hoşlanıyor. :)

tjtuy.jpg

tjtvm.jpg

tjtqv.jpg

tjtsx.jpg

tjtrs.jpg

tjtu1.jpg

tjtsg.jpg

tjtth.jpg

güzel ilikli olmuşlar kedilere hava atabilir :D zıpır bugun siteyi takip etmiyor galiba :D

Maşallah hacı baileys'e 10 tb arşiv olur dersen hemen çalışmalara başlim
th843.jpg

Maşallah peynir ve karpuz kadar birbirine yakışmışlar. :)

Cipsy'i bana verme vakti gelmişti zaten.:p

Cipsy'i ben versem bile valide vermez Cipsy'i benden çok seviyor aptal surat diye seviyor ama bir arkadaşımın French Bulldog cinsi köpeği var yavruladı 5 tane 3 erkek 2 dişi dişinin birini bana vericek istersen onu verebilirim

tjw6w.jpg

tjw7k.jpg

Cipsy'i ben versem bile valide vermez Cipsy'i benden çok seviyor aptal surat diye seviyor ama bir arkadaşımın French Bulldog cinsi köpeği var yavruladı 5 tane 3 erkek 2 dişi dişinin birini bana vericek istersen onu verebilirim

tjw6w.jpg

tjw7k.jpg

Ay bunlar ne kadar tatlı Allah'ım! Babam görse hemen al der ama annem asla bırakmaz. Maşallah bu tosuncuklara ya. Öyle bön bön monitöre bakakaldım.

Hihi :D Dostluk ne güzel birşey MaşAllah..

Bence sen farklı bi çift al jumbo falan al serkandan yoksa bunlarının torununun torunun torunu olacak sen halen yumurta beklicen be abla ;)

Yavru istediğim neredeyse Fizan'a ulaşacak. :D Olsun artık evrensel insan boyutuna ulaştım kuş benim yumurta benim. :D Yumurtlamasınlar be ablacığım yine de seviyorum onları, vazgeçemiyorum. :)

Golden'e uyarmı 10 tb
th843.jpg

EDT: Nasılmış böyle teklifle gelmek
th843.jpg

Yavru istediğim neredeyse Fizan'a ulaşacak. :D Olsun artık evrensel insan boyutuna ulaştım kuş benim yumurta benim. :D Yumurtlamasınlar be ablacığım yine de seviyorum onları, vazgeçemiyorum. :)

Ablacım sana vazgeç demiyorum ki ;) başka çift al yanlarına koy hem ne demiş atalarımız üzüm üzüme baka baka kararır bakarsın onlardanda çıkar yumurta.:p

Yerim ben bunlariiiiiiiiiiii acaippp sirin gozukuyorlarr.bende kopek istiyorum duyurulur :)

Geri