petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zonguldak ve çevresinde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Yahya ÖZMEN tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Zonguldak ve çevresinde show jumbo üreticisi var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

..............

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:15 -->-> Daha önceki mesaj 06:25 --

....................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 08:15 --

Yok mu yav ...

2. Kadir Çavuşoğlu

Beğenileri:
    0
    Yok diye biliyorum ben , Ankara dan gönderebiliyorlar.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    aynen bende öyle biliyorum

4. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Ankaradan gönderim yapan kim peki kaç liraya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Ankaradan gonderen kim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:02 --

Ankaradan gonderen kim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:02 --

Kardes ankaradan kim biliyor musun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

Cvp vereydiniz ıyiydi be

Sayfayı Paylaş