Karadeniz Pet

Hakkımızda

Evcil hayvanlar, yaşam alanlarımızda bizlere eşlik eden en samimi dostlarımız arasında yer alıyor ve bu dostlarımıza çok daha iyi bir ortam yaratabilmek için bilmemiz gereken bazı hususlar olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceyi online dünyada siz değerli üyelerimiz ile paylaşmak adına bu platformu oluşturduk. Yayın hayatına başladığımız günden bu yana çok sayıda evcil hayvan sahibine ev sahipliği yaptık ve hali hazırda Türkiye’nin en aktif muhabbet kuşu adresi olarak da hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız, onlar hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak, onlara daha iyi bir ortam hazırlayabilmek ve sağlıklı bir şekilde yaşantılarını devam ettirmelerini sağlamaktır. Bunun için deneyimli isimlerin yanı sıra bilgi almak isteyen hayvan sahiplerine de yer vermeye özen gösteriyoruz.

 

Evcil hayvanlar hakkında bilmeniz gerekenlerin yanı sıra bu hayvanlara ait resimler ve ilanların da yer aldığı geniş kapsamlı bir proje olarak hayata geçirdiğimiz bu çalışma, hedeflediğimiz noktaya kısa sürede ulaştı ve aldığımız tepkiler de fazlasıyla olumlu… Ortalama 65.000 konu ve toplam 630.000 mesajın yanı sıra günlük 10.000’den fazla ziyaretçiye de ev sahipliği yapıyoruz. Üye sayımız 5.000’e yaklaştı ve her geçen gün bu sayı artmaya devam ediyor. 2013 yılında yayın hayatına başlayan sitemiz, an itibarıyla 4. yılını tamamlamış durumda ve her şey yolunda gidiyor.

 

Köpek forum ve kedi forum kategorileri altında muhabbet kuşu dışındaki farklı hayvanlara da yer vermek istedik ve bu adımımız da gayet olumlu tepkiler aldı. İnsanlar, evcil hayvanlar ile ilgili merak ettiklerini sitemiz aracılığı ile ve daha da önemlisi gerçek bilgiler ışığında öğrenme fırsatına ulaştı. Tüm bunları sizinle paylaşırken herhangi bir şekilde maddi kaygı gütmedik ya da siz değerli dostlarımızdan bu yönde bir talebimiz olmadı. Tamamen bilgi vermek ve hayvan dostlarımızı tek bir çatı altında toplamak adına gerçekleştirdiğimiz bu projenin karşılık bulması ve olumlu yorumlar alması bizleri de bir hayli mutlu etti.

 

Mutluluğumuzu ve sahip olduğumuz deneyimleri paylaşarak evcil hayvanlarımıza daha kusursuz bir ortam yaratıyor ve onları da mutlu etmeyi başarıyoruz. Sitemizde yer alan ilan panosu da an itibarıyla fazlasıyla aktif ve bu pano sayesinde hayvan sahiplendirmek ya da sahiplenmek isteyen hayvan dostları da daha kolay ve daha kısa sürede iletişim kurma şansına sahip oluyor. Çok yönlü bir çalışma gerçekleştiriyor ve binlerce hayvan severi aynı platformda bir araya getiriyoruz.  

 

Alp D. Arslan yönetiminde yayın hayatına başlayan sitemiz, an itibarıyla kalabalık editör grubu ile birlikte çok daha güçlü bir hal aldı. Profesyonel isimlerin de aramıza katılması ile birlikte daha sağlam kaynaklar ortaya çıkıyor ve hayvan severler de merak ettikleri sorulara daha kısa sürede yanıt almayı başarıyor. Bu başarıyı paylaşmak adına sizleri de sitemizde görmek istiyoruz… 4 senelik maceramıza hız kesmeden devam ediyoruz ve elimizden geldiğince çok daha iyisini yapmaya çalışacağız. Şu an için en aktif adreslerden bir tanesiyiz ve evcil hayvan sahibi insanların ilk olarak ziyaret ettiği adreslerden bir tanesi olmak da gurur verici bir detay. Site ile ilgili düşünceleriniz, reklam ya da varsa önerileriniz ve hatta paylaşmak istediğiniz her konuyu info@muhabbetkusu.com.tr adresi üzerinden bizlere mail olarak iletebilirsiniz. Editörlerimiz en kısa sürede geri dönüş yapacak ve sağlıklı bir biçimde sizinle iletişime geçecektir.

 

Bildiklerimizi paylaşıyor ve sizinle birlikte bizler de yepyeni şeyler öğreniyoruz.

Evcil hayvanlar hakkında merak ettiğiniz her şey bu adreste…

Geri
Üst