Neler yeni

Son mesajlar

Son profil mesajları

merhaba benim kuşlarım bana hediye geldi (yaşlı geldiler) ve yaklaşık 1 yıldır benimle yaşıyorlar ama hiç kafesten çıkmıyorlar veya hiç yaklaşmıyolar. sadece bir tanesi (mavi) elime geliyor ama onu tutarken elimi dışarı götürünce ısırıyor. diğer yeşil kuşum ise hiç elime gelmiyor yaklaştırınca köşeye siniyor. ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin.
Merhaba benim muhabbet kuşum ishal şimdi siyah kaka yapmaya başladı titriyor tüyde çıkartıyor vitamin falan da verdim ama işe yaramadı ne yapmam gerekiyor.
muhabbet kuşumun öğürmesini salyalı bir şekilde kusmasını izlemekteyim ve elimden birşey gelmiyor. Evde flagyl 500 mg tablet ilacı buldum, normalde toz olanı kullanılıyor galiba? sahurda fark ettim sabah erkenden petshop eczane işe yarar ne varsa alıcaktım, ama durumu o kadar kötü ki sabaha çıkar mı diye düşünmeye başladım en sonunda.
E
Esraacar
İlacı ezerek vermem uygun mu bilmiyorum lutfen yardım edin, birde gözlemlerim sonucu poposu kaka dolu ve kabız gibi dışkılayamıyor gibi hali var tüyleri zaten kabarık tam hasta kuş profilinde ve şuan fark ettim ki poposu dışkı yolu kapanmış resmen, fotoğraf yükleyemiyorum
Üst