Son mesajlar

Son profil mesajları

abi merhabalar. kuşum sesli soluk alıp veriyor. veterinere götürdüm. 5 gün vitaform kullandık suyuna kattım. geçti . ancak ilacı kesince tekrarladı. şimdi yine vitaform veriyorum. veteriner 10 gün kullanmamı söyledi. şuan 5. gündeyiz. biraz rahatlama var gibi ancak kuş hareketlenince yada panikleyince tekrar sesli soluk almaya başlıyor. bir de boğazına birşey takılmış gibi yutkunup ağzını açıp kapatıyor.
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Uzatma süreyi. 3 gün multivitamin ver sonra da 3 gün probiyotik.
U
ufuk.bal7744
Videoda attığım ara ara yutkunma hareketi nedir acaba. 5 gun oldu ama tamamen atlamadik şu nefes işini. Geçmezse ne yapalım abi
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Hemen geçmeye bilir 3 gün multivitamin kullanın ardından tekrar 3 gün antibiyotik 3 gün multivitamin 3 gün probiyotik olarak uygulayın.
İyi günler Ayhan Bey,
Dişi kuşumda geçmeyen hapşırma sorunu var. Trichomonas rahatsızlığı olduğu söylendi. Hangi ilacı kullanmam gerekiyor? Flagyl şurup kullansam geçer mi? İlacı nasıl kullanmam gerekiyor? Yardımcı olursanız memnun olurum.
dilekygtbsi
dilekygtbsi
İzledim Ayhan Bey, kafeste mineral blok, gaga taşı, kum kaldırdım yumurta kabuğu vermiyorum. İlacı karıştırdım ama 10dk değil 1dk kadar her 12 saatte yeniledim. Ben şimdi 2. küre başlamadan bir hafta bekleyeceğim ama iyice kötü olurlar diye korkuyorum. Hapsirmalar arttı ve yine burunlarından su geliyor.
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Veterinerden ilaç alın o zaman karıştırma problemi olmuyor veteriner ilaçlarında.
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
3 bekleyin o zaman durum acile dönüyorsa
Eyunal Sevgili kardeşim, Bak ben sana o konuya bir daha yazma dedim sen hala yazıyorsun ya oradan devam edeceksin ya benle devam edeceksin bir daha yazarsan onlarla devam edersin. Yandan akıl alacaksan sonunda cenazeyi kucağına alacaksın.