istanbul escort

Son mesajlar

Son profil mesajları

Hocam nolur yardım edin muhabbet kuşumun gözünün altında şişikler oluyo iki gözündede patlıcak gibi 6 aydır böleler h care bulamadım hiç bi yerde
5
57hakankaya57
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Kür uygulaması yapmanızı öneririm. Bu videoyu izleyin başka videolarda var. Geç kalmayın
Hocam selamlar..Kuşlara meyve sebze taksivesi yapmıyorum.Ak darı ve haftada 1 mama veriyorum.Taşı,kumu,kemiği eksik değil..Bir sorun olmaz değilmi?
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Sorun olmaz. Yavruya hazırlık düşünüyorsanız mamaya başlamak lazım, yuvalık asma zamanı gelmiş.
L
lordjaraxxus
Anladım hocam cevap için teşekkürler.Yulaf,aspur gibi yemleri ne kadar sıklıkla vermeliyiz peki? Ben yulafı 3 güne bir veriyorum çünkü çok seviyorlar.Gözle görülür bir yağlanma da yok kuşlarımda
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Biz 25 kg yeme sadece yazın yani sıcak zamanlarda 1-2 kg yulaf karıştırıyoruz. Kışın yulaf yok. Yine şimdi aspur kumdarıya göre ucuz kaldığından 20 kg aspur 5 kg kumdarılı karışım yapıyoruz.
kuşum sürekli yutkunuyor hapşırma var gözünde baya bi sulanma var burnundanda sarımsı kokulu birşey akıyor birsürü şey denedim ama geçmedi.
trikomonas enfeksiyonundan şüpheleniyorum flagyl versem kuşum iyileşir mi?
Ayhan OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU
Videoda zaten anlatmıştım. İlacı tetrasiklin veya Doksisiklin etken maddeli antibiyotikler. Eğer yutkunma geçmezse ki o da büyük ihtimalle akciğerde ki bakteriye ve balgam ve sümüğe bağlı diye düşünüyorum onu 5+3+3 günün sonunda tekrar bakın. 1-2 gün ilacı verdikten sonra geçmedi diye düşünmeyin 11 gün tedaviyi sonunda kadar tamamlayın. İlaçları bir veterinerden alın.
Bu dünyada yaşamaya bizim kadar hayvanlarında hakkı var.Güzel bir dünya için hayvanları sevelim ve koruyalım. :)