Karadeniz Pet

Üretimde bilgiler bir sorum olacak

TimPo

Meraklı Üye
1 takim yerli kusum var ve disi kusun karninda çizik var kanatlarida dusmus diskisi buyuk yumurta vitamin veriyorum yuvaylada ilgileniyor ama yumurta yok acaba sıkışma falanmi var yada oldugunu nasil anlarim

Foto gerekli kuslar keyifsiz hareketsiz olur tunekde durmakda zorlanir popo kismi asiri şiş olur farki anlarsiniz hemen tahminimce yeni yumurtlayacaktir disiniz dokundugunuzda sertlik varsa bir en gec ikinci gun yumurtlar disi

Şu anda agliyabilirim 1 tane yumurta var bir cizik bile yok ustunde internette birsey gordum kuslar sesiz odaya koyun diye ama bisim kuslar salondalar yerini deistirmelimiyim strese girermi sizce

Yerlerine alisiklar disinin ilk kuluckadi

Yerlerini değiştirmeyin değiştirince sorun çıkar diye duydum. Yumurta konusunda fotoğraf şart.

Kafese yaklasmiyorum su anda kizmadib die disi yumurtanin ustunde yatiyor ilk geldigimde gordum su icerken hemen geri girdi zaten

Kafese yaklasmiyorum su anda kizmadib die disi yumurtanin ustunde yatiyor ilk geldigimde gordum su icerken hemen geri girdi zaten
Kesinlikle degistirmeyin sabit yerde olmalari gerekli en kucuk degisiklik ekleme bile yapmayin gunluk yasantiniza devam edin gozunuz aydin :D

Sagolun ses ciktikca disari kafasini cikartior erkek iceri sokuyor onu