Karadeniz Pet

Mustafaksoy123

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle Merhabalar. Erkek, Albino kırması kuşuma bugün petshoptan dişi seçtirdim. Beyaz olan kuşu sevdi ve aldım. Sorum şu. İkiside beyaz, erkek olanda sadece yaşından dolayı kafasında siyah çizgiler var, dişide ise sadece sırtında çok az bi mavilik var. Yavruları sizce hangi renk olur yada farklı renk olma şansı var mı? Ayrıca kuşlar çok iyi anlaşıyor. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar öncelikle Merhabalar. Erkek, Albino kırması kuşuma bugün petshoptan dişi seçtirdim. Beyaz olan kuşu sevdi ve aldım. Sorum şu. İkiside beyaz, erkek olanda sadece yaşından dolayı kafasında siyah çizgiler var, dişide ise sadece sırtında çok az bi mavilik var. Yavruları sizce hangi renk olur yada farklı renk olma şansı var mı? Ayrıca kuşlar çok iyi anlaşıyor. Şimdiden teşekkürler.
Bunu ben de merak ediyorum ama sanırım farklı renk olma ihtimalleri var diye düşünüyorum.

Çiftin genlerine göre değişir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

albino kırması diye bir şey yoktur ya albinodur ya değildir. albinoluk kandaki bir pigmentin eksik oluşundan olan aslında bir nevi bir hastalıktır. kuşunuz levent beyin dediği gibi albino değil, çekinik parçalı. fotoğraflarını atma şansınız varsa hem kuşlarınızı görürüz hem de bilgili arkadaşlar daha kolay yanıtlarlar sorularınızı.

Geri