Karadeniz Pet

İltihaplı ayak parmağı

sametyildiz

Meraklı Üye
Merhabalar,
Dişi kuşumun ayağında bir sakatlık var ve tırnaklarından biri çıkmıyor. Aldığım günden beri hiç o parmakta tırnak çıktığını görmedim. Bugün kafes temizlerken o parmak ucunda sivilce gibi irin toplamış bir şişlik fark ettim. Kafesi topladım dışarı kadar çıktım geldim. Fotoğraf çekip danışmak için kafesten çıkardım irin patlamış sanırım. Yerinde ufak bir kan pıhtısı vardı. Ne yapmamı önerirsiniz? Ayağına basmasın da hareketinde bir problem yok. Terramycin gibi bi antibiyotikli krem sürmekte yarar var sanıyorum.

Teşekkürler :)

Resmi eklemeyi unutmuşum :D

b047549d4eff6ea19a836e4576f7fdb6.jpg

Oraya terramycin sürün, iade etmek tabi ki hoş olmaz, sarmaya falan gerek yok, kafesinin her yerini temiz tutmaya özen gösterin, temas ettiği için mikrop kapmaması gerek, doğuştan tırnaksız olabiliyorlar ama yaşamlarında bir sorun teşkil etmiyor, terramycinle çabucak toparlayacaktır çok geçmiş olsun :)

Oraya terramycin sürün, iade etmek tabi ki hoş olmaz, sarmaya falan gerek yok, kafesinin her yerini temiz tutmaya özen gösterin, temas ettiği için mikrop kapmaması gerek, doğuştan tırnaksız olabiliyorlar ama yaşamlarında bir sorun teşkil etmiyor, terramycinle çabucak toparlayacaktır çok geçmiş olsun :)

Çok sağolun teşekkürler

Geri