Karadeniz Pet

"İstanbul'da düzenlenen son etkinlik (8-9 Şubat)"

Sertaç Arslan

Meraklı Üye
Fedarasyonun istanbul’da düzenlediği sezon öncesi son etkinlik 08-09 Şubat 2014 tarihinde Fatih Kapalı Spor Kompleksinde yapılacaktır.

Kaçırılmayacak bu etkinlikte kuş , malzeme , yem , mama gibi bir çok konuda eksiklerinizin giderebileceğiniz son organizasyondur. Daha şimdiden bir çok üretici , dağıtıcı , Türkiye sorumlusu firma sizler için yerini almıştırlar.
Yapmanız gereken bu etkinlikte katılımcı yada ziyaretçi ...olarak yerinizi almanızdır.

Organizyasyon 08-09 Şubat 2014 Cumartesi – Pazar , İki günlük yapılacak olup.Açılış saatleri sabah 08:00 akşam ise kapanış 18:00 şeklindedir.Katılımcılar masalarda sadece kuş organizyasyonunda bulunabileceklerdir. Masalarda malzeme satışı için , aynı salon içinde farklı bölümde malzeme satışı yerinde ürünlerinin satışlarını yapabilecektirler..

Organizyasyon Genel Sorumluları Hakan KARADENİZLİ(0532 412 56 07) ve Erhan KAPICIOĞLU(0533 277 30 66) ‘dur.

Organizyasyonla ilgili kurumsal (firma) bazlı kiralamalar ve Salon içi Masalarda Malzeme Satışı için lütfen Senad GÜL ile Tel :0535 357 79 25 irtibata geçmeniz gereklidir.

Salon içi Kuşlarla ilgili Masa Satışı İçin Yakup İMAT(0532 541 93 88) ve Kemal DOĞAN(0532 451 37 76) dır.

letişim Bilgileri
Adres :Karagümrük Mah. Kaleboyu Cad. No:111 FATİH
Telefon: (0212) 491 16 01 - (0212) 491 18 86

Ulaşım:
Yerin basit tarifi ise ;
# Ulubatlı metro durağında inerseniz 100 mt yürüme mesafesi

# Araçla gelicekseniz eğer Bayrampaşa tarafından anıt mezarı geçince, vatan caddesinin girişinde karşı tarafında hemen solunda kalıyor.

# Aksaray tarafından gelicekseniz , vatan caddesinden edırne kapıya dönerken , hemen sağda.
(Edirne kapı kuş pazarı yolu güzergahı üzerinde)

31Y, 32T, 35D, 36E, 38, 39, 39D, 39Ç, 76E, 78, 88A, 89T, 90B, 91E, 97G, 146B, 146T Nolu İETT araçları. Topkapı-Ulubatlı Metro Durağı/ Vatan Tramvay Durağı.

Ulaşım için sanal , görsel yardım linki
www.sporas.com.tr/sanaltur/?panorama=103299&yardim=1

Salon hakkında detaylı bilgi için..
http://www.sporas.com.tr/spor-tesisleri/size-en-yakın-tesis.aspx?tss=Fatih+Spor+Kompleksi
sporas.com.tr
Spor AŞ Sanal Tur, İstanbul'un Spor Tesislerini interaktif ortamda 360 derece gezdirir.

Son düzenleme:
Çok iyi haber orada olacağım nasip olursa:)

iyi oldu bu haber alışveriş gerekiyordu kuşlara zaten teşekkürler

bende inş. orada olucam :D

Böyle etkinlikler neden hep istanbul yaa :D Bursada varmıdır bilen varmı.

Bu sefer ki etkinliğe belki katılabilirim. Her hangi bir işim çıkmazsa..:D

Bilgi için teşekkürler.
TKKKF nin sitesine bakmıştım bi kaç gün önce de görememiştim etkinliği.
Bu arada sanırım Feshane'nin kirasından dolayı, Feshane'de etkinlikler düzenlenemiyor.
Adamlar günlük 170000₺ istiyorlarmış aldığım duyumlara göre.
Haftaiçi olsa işyerime 100mt uzaklıkta :D haftasonu ayar çekebilirsem gidebilirim anca bakalım kısmet.

Bu Yanlış Hatırlamıyorsam Dkkd Derneğinin Kuş Pazarı Galiba Sadece Alım Satım Malzeme Ve Kuş Organizasyondan sorumlu Olan Arkadaşların Çoğu Hatta Hepsi Dkkd Derneği Paylaşım İçin Saol Sertaç Abi...

Daha önceki feshaneye gitmiştim bunada muhakkak gitmeye çalışıcam giriş yine ücretlimi olucak acaba bilginiz varmı veya davetiye sistemi oluyormu.

Cumartesi öğlen ordayım inşallah bir aksilik olmazsa

Pazar büyük ihtimal bende gelebilirim sertaç bizi toplaya toplaya git tek gitme :)

Geri