Karadeniz Pet

1 aylık muhabbet kuşu.

Anka97

Yeni Üye
Merhaba benim yeşil muhabbet kuşum var 6 yaşında Allah uzun ömür versin.
1 aylık muhabbet kuşu aldık ' beyaz, siyah gözlü' bunun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Özelliklerini.
Ama getirdiğinde beri su içmedi mama yemedi. O düzelir inşAllah. Benim yeşil olan kuşumla ayrı kafesteler ne zaman kafes birleştiriyim ve ileride yumurta olur mu? Suan bebek olduğu için ayrı kafeste

Merhaba benim yeşil muhabbet kuşum var 6 yaşında Allah uzun ömür versin.
1 aylık muhabbet kuşu aldık ' beyaz, siyah gözlü' bunun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Özelliklerini.
Ama getirdiğinde beri su içmedi mama yemedi. O düzelir inşAllah. Benim yeşil olan kuşumla ayrı kafesteler ne zaman kafes birleştiriyim ve ileride yumurta olur mu? Suan bebek olduğu için ayrı kafeste
6 yaşındaki muhabbet kuşu çiftleşmek için çok yaşlı.Yeni aldığınız kuşu eğitebilirsiniz ,yada ona uygun yaşıtı eş alabilirsiniz .muhabbet kuşu belli bir olgunluğa erişince yani 8 9 aylık 1 2 yaş gibi zamanlar çiftleşmek için sağlıklı yavrular için ideal

Eş tutmasada olur farketmez :) kafesinden çıkarmalı mıyım sizce uçsun mu vurmaz demi bir yere

Tavsiyeleriniz için teşekkürler çok şükür yemek te yiyor su da içiyor elime geliyor :) ısındı baya yavrucak

Geri