Karadeniz Pet

1 yasinda disi muhabbet kusu 3 bucuk yasinda erkek muhabbet kusuyla ciftlesir mi?

Maxiventus

Yeni Üye
erkek muhabbet kusunu yavruyken aldim şimdi 3 buçuk yasinda işe başladığım için de yalniz kalmaması adına 2 hafta önce 1 yasinda dişi muhabbet kusu aldım. Dişi erkeğin yanından hiç ayrılmıyor bazen üstüne çıkmaya falan çalışıyor. Erkek kaçıyor ilk defa bugün aynı tünekte durduklarını gördüm yesil olan dişi beyaz olan erkek.. ciftlesip yavrulari olsun istiyorum kizismis dişi ile değiştireyim mi beklemeli miyim

Fotoğraf yüklenmemiş. eğer anlasiyorlarsa değiştirmeyin bence. Gozlemleyin.ve bu işler biraz da sabır işi 🙂 ayrıca da karşıyım bı can aldıysanız onu geri vermeye.

Fotoğraf yüklenmemiş. eğer anlasiyorlarsa değiştirmeyin bence. Gozlemleyin.ve bu işler biraz da sabır işi 🙂 ayrıca da karşıyım bı can aldıysanız onu geri vermeye.
Dişi gelince depresyona girdi gibi geldi disi kovaliyo bu kaçıyor filan en azından anlasacagi bir kuş ile mi değiştirsem diye düşündüm bu arada dişi olanı da cok sevdim bende buyumemesine rağmen elime falan geliyor çok uysal sonradan anlaşırlarsa değiştirmek istemem acikcasi

Geri