Karadeniz Pet

2 dişi 1 erkek üretim.

Mbrk533

Paylaşımcı Üye
Geçenlerde bir video izledim...Isviçreli şampiyon daniel lütolfun videosu...Bu adam erkegin yanında 2 dişiyi kafeste bulundurmak üretimi hızlandırır diyordu...Bu ne kadar dogru ?

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilmeme ama bence yavaşlatır erkek ikisine birden ilgi gösterirse süre daralmak yerine artar

Geçenlerde bir video izledim...Isviçreli şampiyon daniel lütolfun videosu...Bu adam erkegin yanında 2 dişiyi kafeste bulundurmak üretimi hızlandırır diyordu...Bu ne kadar dogru ?

yalan bence doğru degıldır bence

Doğrumu, yanlış mı bişey diyemem ama uyguladığı özel bi yöntem vardır. Örneğin bi kızgın bi kızgın olmayan dişi filan atıyordur. Bir tekniği vardır illa biz atsak vahşet çıkar.

Benim hep düşündüğüm bir yöntemdi :D. Ancak ben pasif bir dişinin yanına kızgın erkek ve dişi koyacak şekilde düşünmüştüm

Bunu arastırdım iyice bu adam herhalde 2 dişiyi atıyor hangisi önce eş tutar hazırlıga baslarsa digerini hemen kafesten alıyor...Yoksa yuva kavgası vs çıkar diyorlar...

Geri