Karadeniz Pet

2 erkek 1 dişi yardım

Hassan Alzaraham

Yeni Üye
Arkadaşlar 1 kafeste 3 kuş koydum 2 erkek bir dişi hepsi yavru henüz şöyle bir sorun var erkeklerden biri dişiye kur yapar gibi yaptı dişi hatta yem kusmaya calıstı gibi oldu ama daha sonra 2 erkek birbirini öpmeye başladı veya yanyana durmaya başladı dişiye yanaşmıyorlar sizce neden böyle bir durum söz konusu ? aksine dişiye 2 si kur yapması gerekmezmi ?

Yavru ve üc tane kus kac ayliklar niye uc kus bir kafeste ne zamandir birlikteler erkek erkege disi disiye erkek disiye yem kusabilir kasiyabilir asiri erkekler birbirine yonelmedigi surece sorun olmaz ama hep ilgi birbirlerinde olursa ayirmaniz gerekebilir

2-3 aylık arasındalar belki bir erkek 4 aylık olabilir 1 haftalıgına aynı kafese koyduk 4 kuş var kafeste şuan 2 dişi 2 erkek 1 hafta bakıp ayıracağım eşlerini belirlemelerini bekliyorum

Yavrular arasında normal böyle durumlar bence erkeklerden birini farklı kafeste beslemelisiniz veya dişi sayısını artırmalısınız

ergenlik dönemine geldiklerinde eş seçimine geçerler öncesinde çocukluk arkadaşı hesabı bu tür davranışlar olabilir normal

Anlıyorum 6. aya kadar bu şekil olacak sanırım cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geri