Karadeniz Pet

3 ay olacak bekliyorum

timur

Yeni Üye
arkadaşlar 14 aylık erkek kızgın . dişi 7 aylık gibi. 5-6 kez dişi degiştirdim yavruydu , dişi erkek çıktı filan en son bu var anlaşıyorlar içraat yapmadılar bekliyorum 3 tane kuş üreticisiyle baktık dişiye kur yapan var dişi pas vermiyor erkek te şansına büyük dişiye denk geldi tık yok kuşlarım döndü yine birbirlerine anlaşıyor gözüküyorlar dişi hırçın biraz tersliyor kızıştırıcı hiç bir şey vermedim tavsiyeleriniz nedir teşekkürler

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 21
  • 2.jpg
    2.jpg
    1,011.1 KB · Görüntüleme: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
  • 4.jpg
    4.jpg
    1,010.5 KB · Görüntüleme: 19
evet butun belirtiler var ayrıca dişi kuş başka kafese girdiğinde erkek kuşlar kur yapmaya yanına yanaştı yani dişimiz dişi olduğu belli daha önceki kuşlar dan 2 tanesi dişi degil erkek çıkmıştı ayrıca kuş üreticiside dişi dedi agza yem kusma birbirlerini kaşımaları opmeleri var erkek kuş bayagı kur yapıyor dişi gormemezliğe geliyor 1-2 gün dişide bazen erkege kur yapıyor gördüğüm kadarıyla

Haftada 2kere mama verin eğer yeni eş tuttularsa biraz bekleyin belki yumurta yaparlar eğer olmazsa ilk önce kafese nijer koyun eğer o da olmazsa ayrirma yöntemini deneyin

hocam ben tohum karışımı yaptım. aspur dal darı nijer kişniş tohumu çim tohumu felan. haftada 2 gün yumurtalı mama veriyorum.

Geri