Karadeniz Pet

3.yavrumuz bugün geldi Masaallah diyelim

Seyfi

Yeni Üye
Allaha hamd olsun 3. Yavrumuz bugün geldi Masaallah subhanallah insaallah bütün kuş severlere rabbim bu güzel duyguyu yaşatır.

Ekli dosyalar

• 20170307_135103.jpg
    20170307_135103.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 68
Büyüdüklerinde ticaret mi yapcak sın yoksa besleyecek misin merak ettim :D HAYIRLI OLSUN

Maşaallah bereketli üretimler

Maşallah allah büyüdüğünü görmeyi nasip etsin
Yanlız o yumurta kabuklarını yuvalıktan alsanız daha iyi olmazmı yazık bi yerlerine batar falan sakatlanmasın yavrucaklar

samatyalı hobi amaçlı üretici

Masallah sağlıklı şekilde buyumeleri dileğiyle. Yumurta kabuklarını da bana kalırsa ellemeyin müdahele etmeyin. Anne kus onları yuvaliktan atar. Ihtiyaç duyarsa da yiyebilir.

Tabiki besleyecegim ticaret düşünmüyorum

Maşallah. Yavru alabildiğiniz için bir soru sormak istiyorum. Ben de yetişkin erkek kuşuma 3-4 ay evvel yetişkin bir dişi aldım. Ama hiç çiftleşecek gibi durmuyorlar. Birbirlerini kaşımıyorlar. Erkek yaklaşmak isteyince dişi gagalıyor. Kızıştırıcı yem de aldım, kendim mama da yaptım işe yaramadı. Sizce eninde sonunda çiftleşirler mi, ne yapabilirim?

Maşallah. Yavru alabildiğiniz için bir soru sormak istiyorum. Ben de yetişkin erkek kuşuma 3-4 ay evvel yetişkin bir dişi aldım. Ama hiç çiftleşecek gibi durmuyorlar. Birbirlerini kaşımıyorlar. Erkek yaklaşmak isteyince dişi gagalıyor. Kızıştırıcı yem de aldım, kendim mama da yaptım işe yaramadı. Sizce eninde sonunda çiftleşirler mi, ne yapabilirim?

bence dişi kızgınlık dönemine girdiği zaman erkek onu reddetmeyecektir. :)

Geri