Önder AYYILDIZ

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
9 Mar 2015
359
32
28
Diyarbakır-Bursa
www.facebook.com
7 aylık dişi ve 5 aylık erkeğim salma da çiftleşince kafese aldım 4 dolu yumurta yaptılar yavrular çıkmaya başladı fakat bana göre fazla yağlanma var gibi geldi. Yavruları beslemeye başladıkça düzelir mi ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdi_ÖZTÜRK

Profesyonel
15 Eki 2016
225
53
28
22
Kuşunuz tekrardan yumurtalayabilir bence dolu gibi geldi yinede üstadlar daha iyi bilgilendirirler :)

Erdal Arıcan

Profesyonel
16 Ara 2015
501
57
28
Yemine nijer keten koymayın üretim yapan arkadaşlar daha iyi bilirleryağlı olup olmadığını.

Önder AYYILDIZ

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
9 Mar 2015
359
32
28
Diyarbakır-Bursa
www.facebook.com
yumurta yok yumusak yağlandıgı belli yemide bu ara genel olarak ak darı veriyorum zaten
kafeside 60 lık buyuk baya fakat kuluçka süresince kuş yuvadan hiç çıkmadı desem yeridir hep erkek besledi ondan oldu gibi

Gökhan1996

Aktif Üye
16 Eki 2016
31
1
8
22
İlk kuluçkada çok normal panik yapmanıza gerek yok yavrular büyüdükçe dişi dışarıya çıkmaya yuvaya girmeye başlıyo buda enerji harcamasına neden oluyo ve yağ yakmaya başlıyorlar yavrular biraz tüylenince gözlemleyin bide uçurmanızda çok fayda var sağlıklı üretimler

Önder AYYILDIZ

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
9 Mar 2015
359
32
28
Diyarbakır-Bursa
www.facebook.com
İlk kuluçkada çok normal panik yapmanıza gerek yok yavrular büyüdükçe dişi dışarıya çıkmaya yuvaya girmeye başlıyo buda enerji harcamasına neden oluyo ve yağ yakmaya başlıyorlar yavrular biraz tüylenince gözlemleyin bide uçurmanızda çok fayda var sağlıklı üretimler
tarihe dikkat

Tepkiler: ircdpangea