Karadeniz Pet

Aç olduğunu nasıl anlarız

Ideli

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar size bi sorum olucak yeni bir m kuşu aldık fakat daha çabuk alışması için ilk yemini elimle vermek istiyorum fakat ne zaman aç olup olmadığını bilmiyorum eğer küş açsa nasıl davranır

Bence bu konuda acele etmeyin kuş yerine alışsın ilk yemini yemlikten yedikten sonra elinizde verirsiniz

Merhaba ideli

Ben 21 günlük muhabbet kuşu sahiplendim 1 hafta şırınga ile besledim daha sonra kabuksuz yem ile besledim fakat kuş şimdi yemlikten yemiyor sadece elimdeki yemi yiyor tavsiyem şu yönde yemi yemlikten yesin sizin elinizden de ödülleri yesin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Merhaba ideli

Ben 21 günlük muhabbet kuşu sahiplendim 1 hafta şırınga ile besledim daha sonra kabuksuz yem ile besledim fakat kuş şimdi yemlikten yemiyor sadece elimdeki yemi yiyor tavsiyem şu yönde yemi yemlikten yesin sizin elinizden de ödülleri yesin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
Kesinlikle.
Arkadaşların dedikleri çok doğru, keza Sn. Coşkun'da söylemiş, kuşunuzu rahata alıştırırsanız bir daha düzeltmeniz zor olacaktır. Bırakın öğrensin kendisi, sürekli siz takviye ederseniz nasılsa besleniyorum mantığıını güder.

Geri