Karadeniz Pet

Alacağım mama hakkında fikir verebilir misiniz

Fevzi ARVAS

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaşlar

2 çift kuşum var maalesef eş olmalarına rağmen yumurta alamadım. aşağıdaki mama hakkında bilgi verebilir misiniz ve daha önce kullanan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsa sevinirim.
https://www.mybestpetshop.com/mybest-muhabbet-kusu-ciflestirme-mamasi-700-gr-p-13089.html

ayrıca yem olarak da
Gold Wings Premium Muhabbet Yemi 6x150 gr yem almayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Mama olarak hiç kullanmadım bilgim yok fakat yem olarak öncelikli olarak varsa versele laga, tropifit ve goldwings tercih edebilirsiniz.

Teşekkür ederim Adminim.

Çiftleştirme maması felan öyle brsey yok fasa fiso hepsi. al whitte mollen mama nı haftada 2 gün düzenli olarak yap ver havuç pancar ile nemlendir kendi haline bırak gerisi gelir

vitamin için önerileriniz nelerdir tüm vitaminleri içinde ihtiva eden bir ürün varsa paylaşırsanız memnun olurum

@Kahraman KÖROĞLU Teşekkür ederim Allah razı olsun abim. elimdeki kuşlardan yumurta alamazsam sahiplendiereceğim istanbula abimi ziyarete gelicem kuş almak için. ağustos 21 de 6 günlük izin hakkı kazanmış olucam.

hazır takım almayın hiç bir zaman üretmek istior iseniz kesinlikle tavsiyem yavru ve ilk tüyünü tamamlamamıs damızlık altı kuşlardır. aksi taktirde bu tür problemler sürekli yaşanır

valla hocam 400 tl bayıldım damızlık diye mama tık yok

400 tl onlara verene kadar gel 350 tl e sana show yavru çift veriyim besle 4 ay hem sana alışkın olur hem gelisimi senin elinde olur hemde soyu sopu belli çatır çatır yavru veren ve bakan show jumbo soyun olmuş olur elinde. kan sağlam olduktan sonra 4 aylık olduğunda dahi çalışmaya başlar kuş hakkı ile bakılır ise. Anaç kuş almam da satmam da tavsiye etmem kesinlik ile. çift sağlam olsa misal bi show çift anaç en kötü 500tl bir yavrusu ise 200tl den başlar. şimdi sorarım size en kötü sezonda 3 er yavrudan 2 kuluçka geçirse bile 1200tl para yapar ki ben çift lerimden sezonda 4 kuluçka yavru alıom en kötü 16-20 yavru demek senede. çalışan kuşu niye satayım ?
düşmeyin gaflete acemilere vere vere elden çıkartıyorlar ölü diye tabir ettiğimiz çalışmayan ithal kuş soyları

400 tl onlara verene kadar gel 350 tl e sana show yavru çift veriyim besle 4 ay hem sana alışkın olur hem gelisimi senin elinde olur hemde soyu sopu belli çatır çatır yavru veren ve bakan show jumbo soyun olmuş olur elinde. kan sağlam olduktan sonra 4 aylık olduğunda dahi çalışmaya başlar kuş hakkı ile bakılır ise. Anaç kuş almam da satmam da tavsiye etmem kesinlik ile. çift sağlam olsa misal bi show çift anaç en kötü 500tl bir yavrusu ise 200tl den başlar. şimdi sorarım size en kötü sezonda 3 er yavrudan 2 kuluçka geçirse bile 1200tl para yapar ki ben çift lerimden sezonda 4 kuluçka yavru alıom en kötü 16-20 yavru demek senede. çalışan kuşu niye satayım ?
düşmeyin gaflete acemilere vere vere elden çıkartıyorlar ölü diye tabir ettiğimiz çalışmayan ithal kuş soyları

elimdeki kuşları satıp yanınıza gelicem hocam. Allah Razı olsun.

Geri