Karadeniz Pet

Anadolu yakası petshop

_alper_

Meraklı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında kuş üzerine ithal probiyotik vs. ürün çeşitliliği çok olan bildiğiniz bir petshop var mıdır?

Teşekkürler.

Cevizlide bir yer var. Her tür kuş için yem ve ilaç satıyor.
Şu linkteki sokağa gidersen rahat bulursun.
Teşekkürler hocam inceliyorum.
Cevizlide bir yer var. Her tür kuş için yem ve ilaç satıyor.
Şu linkteki sokağa gidersen rahat bulursun.
İsim biliyor musunuz hocam?

benzer şekilde benim buradaki petshoplar da genelde klasik şeyleri bulunduruyor. o yüzden internetten kapıda ödemeyle getirtiyorum. 6 lira gibi bir ücrete geliyordu kapıya hemde. 75 üzeride tutara da bedava tabi. reklam olmaz ise yazayım ismini girin sitesine göz atın isterseniz

benzer şekilde benim buradaki petshoplar da genelde klasik şeyleri bulunduruyor. o yüzden internetten kapıda ödemeyle getirtiyorum. 6 lira gibi bir ücrete geliyordu kapıya hemde. 75 üzeride tutara da bedava tabi. reklam olmaz ise yazayım ismini girin sitesine göz atın isterseniz
Amaç yardım etmek reklam olacağını sanmıyorum ama arkadaş görerek almak istemiş iadesi ile uğraşmak istemiyor tahminimce.

Sitenin ismini yazabilir misiniz

Geri