Ani ölüm

Ruhhalimbitik

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Canım olan muhabbet kuşum 2 gün önce vefat etti. Öldüğü sabah hiçbirşeyi yoktu. Herzamanki gibi bıcır bıcır konuşuyor uçuyordu. 1 dakikalığına diğer odada işim vardı. Hatta aşkım aşkım diye bağırıyordu arkamdan tam işimi bitirip yanına gidecekken resmen çığlık atarcasına sesini duydum ve içeri girdiğimde ölmüştü. Sizce sebep ne olabilir ? Ben düşünmekten kafayı yiyeceğim.

Uğur GENÇ

Moderatör
Başınız sağolsun. Ani ölümlerin birçok sebebi olabilir. Kalp krizi bunlardan biridir. Kesin birşey ancak kanatlılarda uzman veterinerler tarafından söylenebilir.

Ruhhalimbitik

Yeni Üye
Çok sağolun Hayır farklı bir yemde vermedim. Farklı bir yerdede değildi. Hatta uyku hali bile yoktu deli gibi konuşuyo uçuyodu.

Budgyowner

Süper Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Canım olan muhabbet kuşum 2 gün önce vefat etti. Öldüğü sabah hiçbirşeyi yoktu. Herzamanki gibi bıcır bıcır konuşuyor uçuyordu. 1 dakikalığına diğer odada işim vardı. Hatta aşkım aşkım diye bağırıyordu arkamdan tam işimi bitirip yanına gidecekken resmen çığlık atarcasına sesini duydum ve içeri girdiğimde ölmüştü. Sizce sebep ne olabilir ? Ben düşünmekten kafayı yiyeceğim.
nazara gelmiş o zaman, hemen yeni bir kuş edinin kendinize, boşluk bırakmayın derim.