Karadeniz Pet

Ankara İçi Satılık Sultan Papağanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcqmlode

Yeni Üye
İLETİŞİM 0537 972 84 38

Ankara İçinde Sultan Papağanı Satıyorum. Mümkünse, hatta mümkünse değil özellikle papağanı kızılayda verebileceğim birine satmayı düşünüyorum. Elden teslim ve ödeme olacak.
Kuşu bir boşluğuma denk geldi, bakarım ederim diye aldım, bakamadım, bari kuşa yazık olmasın, bakabilecek biri alsın baksın istiyorum. Kuşun insi cinsi nedir bilmiyorum ben kuşu erkek diye aldım, daha çabuk konuşur diye, bide yavru falan dediler bana ama bilmiyorum artık elim kadar kuş nasıl yavru oluyor anlamadım, oladabilir, papağandan pek anlamıyorum dediğim gibi, pek ötmüyor, ama başka kuş sesi duyarsa ötüyor, konuşturamadım ben dediğim gibi, alışmadı bana, biraz hırçın, elinizi yaklaştırınca tıslıyor, elinize almaya çalışırsanız haliyle kafes içinde bi ordan bi oraya kaçıyor, bu arada kuş uçmayı bilmiyor, uçmayı öğretmemişler, yavruykenden kafeslenmiş sanırım, uçmayı falan da öğretmeniz lazım. tavsiyem bilen birinin alması, eğitebilecek ve kendini sevdirebilecek birinin alması.

Fiyat olarak ciddi konuşuyorum ben kuşa + yemine + suluğuna + bi tane c vitaminine + kafese + bi tane kafes etrafı tülüne 200 tl peşin verdim.

Şimdi de satarken yem hariç herşeyiyle 150'ye bırakmak istiyorum. Kafes muhabbet kafesi, aldığım yerdeki adam yaşar dedi, kuş da zaten tek başına, fazla atraksiyonlu da olmadığı için ona yetiyor, ama siz yine büyük kafes falan alırsınız sonra belki size kalmış. İlacı biraz azalmış olabilir. konuşuruz bunu verirken.

Dediğim gibi kafes,suluk,tül,c vitamini, kuş 150 tl. pazarlık yok malesef çünkü pazarlıklı fiyat bu zaten, yeminle 200 liraya aldım hepsini, 50 lira zarardayım zaten. kuşun kendisi 130 lira falandı. alacak varsa p.m teşekkür ederim. iyi forumlar.

Ykmb56.jpg

8ZA1Ea.jpg

D2pJkO.jpg

E8kJEA.jpg

Son düzenleme:
Masallah gayet saglikli gorunuyor kus. .Hayirli satislar dilerim.

Teşekkür ederim, inşallah bir alan bulurum. Bu arada foruma çok sık bakamıyorum kusura bakmayın, alıcı falan olursa telefonu ararsa mutlu olurum buradan yazarsa göremeyebilirim.

Son düzenleme:
Sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Güncel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...