Karadeniz Pet

Arkadaşlar öncelikle merhaba forumunuz da yeniyim. Bir sorunum var bilenlere danışmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim95

Yeni Üye
Arkadaşlar benim muhabbet kusum henuz 2 aylık dun kuruk tuyu dustu kendi kendine tuyun ucunu inceledigim de siyahlaşmıs sanki curumus gibiydi. bugün baktığımda ise yedigi yemleri tane tane olarak kafesin içine çıkarıyor sonrasında ise kanat cırparak etrafa sacıyor problem nedir acaba?

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz diyorum.
Yemleri kusuyorsa kursak mantarıdır. Onun dışında kuyruğu düşmüş olabilir, tüylerin çıkış yerleri siyahtır genelde. Ancak görüntü atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz. Onun dışında yemleri etrafa saçıyorsa, bu onun yavru olmasından kaynaklanabilir. Yavrular yem kırmayı kolay öğrensin diye kafes tabanında yem tutarlar, oradan alışkanlık edinmiş olabilir ama düzelir. Bende ki 2 yavru akıllı yemliğin içindeki yemleri bile ayaklarıyla patinaj çekerek kafesin içine atıyorlardı. Bu şekilde bir problem ise, düzelecektir. Sıkıntı etmeyin. Hayırlı, sağlıklı beslemeler.

Lütfen açıklayıcı konu başlığı kullanalım. Acil, slm, yardım, bakar mısınız ve vs.. gibi başlıklar kullanmanız yasak. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri