Arkadaşlar bugün aldım nasıl sizce birkaç sorum olacaktı

İlker35

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşu Bugün aldım eve getirdim yüzündeki izleri normal dedi aldığım kişi yaşı ve yüzündeki izler hakkında birkaç şey soracaktım Birde arkadaşlar bundan hariç Erkek kuşum var ikisini Yan yana koyma dedi aldığım kişi bir hafta ayrı kafeslerde kalsın sonra kuşun unutmaz dedi sizce nasıl yapmam gerek

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk

Eyüpcan YATMAZ

Süper Üye
Kuşun yüzündeki lekeler normal gibi gözükmüyor yada bana öyle geldi. Enerji bloğu falan kemirmediyse aldığın yerde bilemem. Çünkü benimde böyle bi kuşum var portakallı enerji bloğu kemirince ağız kısmı baş kısmı hep turuncu oluyor. Yaş için ise kuşun yakından net bir şekilde gözünün fotoğrafını atarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Kuşlar bundan sonra hangi kafeste ve nerde kalacak ise erkeği ona koyun ve yuvalık takın ve yerine koyun dişiyi ise birbirini görebileceği şekilde başka bir kafese koyun 10 gün kadar öyle kalsınlar. Siz hemen yan yana koymak isteyeceksiniz sabırsızlıkdan heyecandan ama kesinlikle bekleyin. 10 gün kadar olunca dişiyi erkeğin yanına koyun ve kuşları pek rahatsız etmemeye çalışın.

Eyüpcan YATMAZ

Süper Üye
Bemim pek bilgim yok ama belki mantar olabilir isterseniz bi pamuk ve biraz su ile silin

ibo_selina

Meraklı Üye
Kuşunuz tüyde ondan böyle görünüyor haricinde normal görünüyor

samatyalı hobi amaçlı üretici

İlker35

Yeni Üye
Anladım hocam teşekkür ederim geçici bir durum yani

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk