Karadeniz Pet

Arkadaşlar erkek dişiyi dövüyor

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
merhaba bugün erkeği elime aldım sevdim sinirlendi kafese koydum. dişiye saldırıyor. dişi yerden yem yerken koşturuyor dişi yemliğe çıkıyor erkek kovuyor dişi akıllı yemliğe gidemiyor. dişi çaresiz yerde kabarıyor ne yapacağım şimdiye kadar böyle bir şey yoktu

merhaba bugün erkeği elime aldım sevdim sinirlendi kafese koydum. dişiye saldırıyor. dişi yerden yem yerken koşturuyor dişi yemliğe çıkıyor erkek kovuyor dişi akıllı yemliğe gidemiyor. dişi çaresiz yerde kabarıyor ne yapacağım şimdiye kadar böyle bir şey yoktu
erkeği dışarıya saldım dişi nasıl hızlı yem yiyor bi bilseniz

test için yazılan mesaj ( saat.: 20.45 )

ikisini de dışarıya saldım en başta yine erkek uçuyor dişi kaçıyordu şimdi gönlünü almaya çalışıyor dışarıda kafa sallayıp kusmaya çalışıyor

Resim yada video paylasırsanız net cevap verebiliriz, kızışmış olabilir erkek.
paylaşamam ayırmak zorunda kaldım şöyle anlatayım dişi odun tünekte erkeğin yanına gelmek istiyor uçtuğu an erkek ağzıyla vuruor dışı kendini yree atıyor. yerde biraz duruyor hayvan aç yerden yem yiyor erkek yere geliyor oradan kovuyor. akıllı yemliğe dişi hiç gelemiyor. yerdeki yemliğe geldiğinde erkek kovalıyor. erkek bir ses bağırma sınır çıkarmıyor fakat dişi çok fazla ciyaklıyor. korkudan yerde duruyordu ayırdım. dişi daha 4 aylık ilk tüyüne girdi erkek 1 yaşında

eş tutmamışlar sanırım.dişiyi ne zaman aldınız?

2 ay önce aldım ve aşırı uyumlulardı hiç ayrılmazlardı ben bugün erkeği avcuma alıp sevdim sinirlendi ondan mı acaba
ondan olabilir o zaman.benim erkek 2 yaş dişi 4 aylık bir çiftim vardı ilk başta dediğiniz gibi dişi erkeğin yanına gitmek isterdi erkek istemezdi.hayvana yem yedirmezdi vs.ayırma yaptım sonra tekrar birleştirdim o zaman düzeldi.akıllı yemlik yerine iki tane ayrı yemlik takmayı deneyebilirsin.arada biraz mesafe olsun.

yemden çok kavga çıkar.bizim kafeste iki yemlik var kafesin iki ayrı tarafında hiç kavga çıkmıyor.

Bir müddet ayırın kafeste kaç yemlik var tekse ikiye çıkarın suluğu da aynı şekilde iki suluk olsun. Tünek de iki tane olsun.

Bir müddet ayırın kafeste kaç yemlik var tekse ikiye çıkarın suluğu da aynı şekilde iki suluk olsun. Tünek de iki tane olsun.
Bir gece yalnız bıraktım kuşları sinirlendirmedim düzeldi erkek tek yemlik olsa bile dişinin gitmesine karışmıyor

Geri