Karadeniz Pet

Balkona gelen misafir

Aliemrekaragoz

Yeni Üye
Merhaba yaklaşık bir yaşında dişi muhabbet kuşumuz var( mavi olan Bihter ) yalnız kalmasın artık diye yanına bir erkek arkadaş arıyorduk bu sırada bir arkadaşımız balkonunda bir muhabbet kuşu bulmuş (yeşil olan Behlül)yaşları yakın gibi geldi bize mecburen dişinin kafesine aldık . Bizim bihter zaten hiç kafeste durmadıgından anlaştılar gibi ama bazen erkeğin yemek yemesine müsade etmiyor ayak atıyor ben Bihteri alıyorum erkeği kafese kapatıyorum ancak öyle yiyebiliyor :) Birinci sorum yumurta yapmalarını istemiyorum arkadaş arkadaş takılırlar mı? İkinci sorum Behlül kaç yaşındadır? Üçüncü arada öpüşüyorlar ötüşüyorlar ama arada Bihter kovalıyor Behlül kaçıyor bu normalmidir dördüncü ve son olarak behlül ele alışık değil ısırmıyor ama elede gelmiyor ele alışırımı ve konuşma ihtimali olurmu teşekkürler;)
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Kafeste iki yemlik iki suluk olursa yem ve su tartışması çıkmaz, rahat ederler. İlginizle beraber size alışacaktır merak etmeyin. Birbirleri ile de anlaşırlar, bu noktada sizin gözleminiz önemli.
Çok tatlılar, maaşallah :)

Kafeste iki yemlik iki suluk olursa yem ve su tartışması çıkmaz, rahat ederler. İlginizle beraber size alışacaktır merak etmeyin. Birbirleri ile de anlaşırlar, bu noktada sizin gözleminiz önemli.
Çok tatlılar, maaşallah :)
Cevabınız için teşekkürler bugün ilk iş yemlik aldım ama ısrarla digerinden yemeye çalışıyorlar artık aralarında anlaşacaklar :):) ama arkadaş oldular şimdiden iki kuş olması ve sürekli mutlu sesler gelmesi çok keyifli

İkiside birbirinden tatlı görünüyor maşallah flört aşamasından sonra daha iyi anlaşırlar herhalde

Geri