Bende Aranıza Katıldım..

AliismailERTAŞ

Bilgili Üye
Merhabalar Ankara'dan Ali ben. Galvaniz Kaplama işi ile uğraşmaktayım.
8 Yaşımdan itibaren güvercin beslemeye başladım. ta ki evlenene kadar. Oturduğum yerin müsait olmamasından dolayı bu zevkli hobimi bırakmak zorunda kaldım.
Muhabbet kuşu besleme serüvenim bundan sonra başladı. Bıdık ve boncuk isminde iki tane sevimli mi sevimli kuşumuz oldu. Maalesef, ailemize yeni katılan bireyimiz canım oğlum ayaz nebinin gelmesi sebebi ile başka bir aileye evlatlık vermek zorunda kaldım.
Bugün tekrardan ailemize ufak bir bireyin katılması kararını aldık . Hem oğlumun artık birazda olsa büyümesi, kendisi henüz yürümeye başladı :) hemde hayvan sevgisinin kendisine de yerleşmesi düşüncemiz bu kararı almamızda en büyük etkenlerden bir tanesidir.
Burada, forumda tanıştığımız bir arkadaşımız sayesinde kısa bir süre sonrasında tekrar ailemize yeni bir ufaklık katılacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hatta resmini bile görmüş bulunmaktayız. Yemek yemeyi öğrenmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Umarım sizleri sıkmamışımdır. Saygılarımla
 
G

Gökhan KARAALİ

Guest
Hosgeldiniz yazinizi okurken sikilmadim keyif aldim diyebilirim
 

Murat ÖZYÜREK

Süper Üye
hoşgeldiniz...ayaz'ı da güle güle büyütün...ALLAH analı babalı büyütür inşallah...tüm mürüvvetlerini de gösterir inşallah...tekrar hoşgeldiniz...
 
H

Hakan YILDIZ

Guest
Aramıza hoşgeldin.
Çok iyi düşünmüşsünüz. Kuş ve köpek çocuklara çok fazla yetenek, sorumluluk, sevmeyi, sevilmeyi kazandırır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

AliismailERTAŞ

Bilgili Üye
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, forumdaki arkadaşların bu kadar ilgili alakalı, samimi olacağını tahmin edemezdim. Sanırım çok güzel bir ortam ile tanıştım
 

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Bilgili Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
hOŞGELDİNİZ KEYİFLİ PAYLAŞIMLAR..
 

Benzer konular

Üst