Karadeniz Pet

Bu Çiftten Lutino mu çıkar Albino mu??

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar selam geçende bir konu açmıştım emin değildim ama bugün emin oldum yavru ufak ufak gözlerini açtı kırmızı gözleri var sorum başlıkta olduğu gibi albinodur değil mi bu yavru ??

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-19-20-58-41-534_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-19-20-58-41-534_com.miui.gallery.jpg
    427.1 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG-20211117-WA0011.jpg
    IMG-20211117-WA0011.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 90
Arkadaşlar selam geçende bir konu açmıştım emin değildim ama bugün emin oldum yavru ufak ufak gözlerini açtı kırmızı gözleri var sorum başlıkta olduğu gibi albinodur değil mi bu yavru ??
Ben fallow çıkacak gibi hissediyorum 😂

3 ihtimalde var diğer ataları bilmediğimiz için kesin bir şey diyemeyiz ama inşallah lutino olur madem onu istiyorsunuz 😂 lutino olmazsada sağlıklı olsun inşallah bütün yavrular
Bu kırmızı göz olan kuşun sesi bı garip diğerleri gibi değil geçen kuluckada da hiç birinin sesi böyle değildi. Şimdide sadece bunun öyle çıkıyor garip martı gibi 😂😂

Bu kırmızı göz olan kuşun sesi bı garip diğerleri gibi değil geçen kuluckada da hiç birinin sesi böyle değildi. Şimdide sadece bunun öyle çıkıyor garip martı gibi 😂😂
Tüylenmeyi başladı mı madem öyle çirkin ördek yavrusu, tek farklı yavruysa çirkin ördek yavrusu en iyi lakap sanırım😂

Yok henüz pek tüy yok Daha 11 günlük. Evet güzel lakap ama sesi cidden çok garip cekebilirsem video atarım size 😂

Tamamdır merakla bekliyorum ☺️ asıl merak konum lutino mu albino mu fallow mu olacağı 😂
Az önce elime aldim yavruyu bı bacağı yana açılıyor.gibiydi 🙁 yarın yine bi alıp bakıcam eğer çarpık bacak gibi bişey varsa kelepçe alicam hemen

Dişi erkeğe göre daha mı iri? Ben de bugün dişi kuşuma erkek aldım ama yanında yavrusu gibi kaldı. Sorun olur mu bilgisi olan var mı acaba bu konuda. Ve dişi yaklaşıyo ama erkek yüzüne bile bakmıyor.

Çarpık bacaklilik falan yok sanırım bazen yana açılıyor bacakları ama toplayabiliyor gibi ne diyorsunuz ?? @Soran Kişi
Screenshot_2021-11-23-14-49-01-457_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-11-23-14-49-09-028_com.miui.gallery.jpg

Dişi erkeğe göre daha mı iri? Ben de bugün dişi kuşuma erkek aldım ama yanında yavrusu gibi kaldı. Sorun olur mu bilgisi olan var mı acaba bu konuda. Ve dişi yaklaşıyo ama erkek yüzüne bile bakmıyor.
Yeni konu açıp fotoğraf eklerseniz yardımcı olalım