lulu4

Site Bağımlısı
29 Ara 2019
96
15
8
24
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
1 tane
bu kuş balkondan içeriye gelip annemin başına kondu herkesin başına koluna konuyordu ekmegi islatıp verdim yedi.Ama suyu tasta içmedi evcil hayvanların suluğunda içti.gitmek istemiyodu yazın gelmisti bu kuş merak ettim hangi kuştu

PatronBurak

Profesyonel
22 Ara 2019
268
85
28
26
Mersin
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
bu kuş balkondan içeriye gelip annemin başına kondu herkesin başına koluna konuyordu ekmegi islatıp verdim yedi.Ama suyu tasta içmedi evcil hayvanların suluğunda içti.gitmek istemiyodu yazın gelmisti bu kuş merak ettim hangi kuştu
Saka kuşu mu acaba

hatice1

Profesyonel
25 Ara 2017
453
166
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Bu kuş nedir arkadaş nette yabani kuşların hepsini inceledim bi türlü bulamadım. Gaga yapısı yırtıcı kuşlara benziyor. Ama gözleri farkli. Ayaklari desen saka mı dedim yok onlarda böyle renk goremedim. Karga yavrusu sandim oda değil. Kafam allak bullak. Ne zamandir bakiyosunuz kuşa merak ettim iyice

PatronBurak

Profesyonel
22 Ara 2019
268
85
28
26
Mersin
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Bu kuş nedir arkadaş nette yabani kuşların hepsini inceledim bi türlü bulamadım. Gaga yapısı yırtıcı kuşlara benziyor. Ama gözleri farkli. Ayaklari desen saka mı dedim yok onlarda böyle renk goremedim. Karga yavrusu sandim oda değil. Kafam allak bullak. Ne zamandir bakiyosunuz kuşa merak ettim iyice
Bende bulamadım :)
Yazın gelmişti diyor herhalde geri salmışlar

lulu4

Site Bağımlısı
29 Ara 2019
96
15
8
24
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
1 tane
Yazın gelmişti gitmek istemiyordu başıma geldi balkona çıktım biraz bekledi sonra gitti evde kalmak istiyordu ama pişman oldum bıraktıgıma şimdi yok yani merak ediyodum hangi kuş diye sormak istedim

Mbrk533

Süper Üye
27 Eyl 2019
178
47
28
25
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Arap bülbülü :)

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mbrk533

Süper Üye
27 Eyl 2019
178
47
28
25
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lulu4

hatice1

Profesyonel
25 Ara 2017
453
166
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Arap bülbülü :)

bişey diyim mi büyük sevap işledin kafayı yemek üzereydim o kadar kuş inceledim ki. konunun sahibi benim kadar merak etmemiştir :D ayrıca mükemmel bişeymiş bu kuş. hangi familyadan diye araştırdım arap bülbülügiller familyasındanmış adını bilmeden bulamadığım kadar varmış be :D ilk bakışta gaga yapısı karga familyasına benziyor.

• Beğen
Tepkiler: Mbrk533

lulu4

Site Bağımlısı
29 Ara 2019
96
15
8
24
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
1 tane
bişey diyim mi büyük sevap işledin kafayı yemek üzereydim o kadar kuş inceledim ki. konunun sahibi benim kadar merak etmemiştir :D ayrıca mükemmel bişeymiş bu kuş. hangi familyadan diye araştırdım arap bülbülügiller familyasındanmış adını bilmeden bulamadığım kadar varmış be :D
Kaçırdım desene şimdi pişman oldum bıraktıgıma of ya

• Beğen
Tepkiler: Mbrk533