Karadeniz Pet

Bulut Bey

Ali Ergün Türköz

Emektar Üye
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1612780763699_6764492808307333646.jpeg

Maşallah diyelim Bulut beye :) 🧿 ben Haydara nazar değer diye korkuyorum.Haydar 2 yaşında gözleri hala simsiyah sizinkide öyle mi yani beyaz halka oluşmadı.

Maşallah diyelim Bulut beye :) 🧿 ben Haydara nazar değer diye korkuyorum.Haydar 2 yaşında gözleri hala simsiyah sizinkide öyle mi yani beyaz halka oluşmadı.
Çok teşekkür ederiz :) Kafeslere nazar boncuğu taktım bu sebepten :) Evet Bulutun da iris halkası yok, dediğiniz gibi simsiyah ☺

İnşallah Haydarcığımın eşi yok bilemiyorum korkuyorum eş almaya anlaşamazlarsa diye bakalımm zaten çok şımarık ve kıskanç yeni bir kuşu herhalde kabullenemez ama yinede tabiki hakkı bakalım hayırlısı olsun hepsi için.

İnşallah Haydarcığımın eşi yok bilemiyorum korkuyorum eş almaya anlaşamazlarsa diye bakalımm zaten çok şımarık ve kıskanç yeni bir kuşu herhalde kabullenemez ama yinede tabiki hakkı bakalım hayırlısı olsun hepsi için.
Eş alacağınız zaman 1 günlüğüne alacağınız yere bırakın kendisi beğensin hayırlısı ile dediğiniz gibi. Elimde büyüyen, benden başka kimsenin eline ya da omuzuna gitmeyen tabiri caizse sahibine aşık olan dişi kuş şuan kafesin içine elimi sokturmuyor, yapışıyor paramparça ediyor. Yumurtasını kıskanıyor benden şimdi ☺