Karadeniz Pet

can çekişiyor

Birben

Meraklı Üye
hayvan resmen can çekişiyor.ne yapacağimi yada yapabileceğim bişey hala varmı şaşırdım.bilemiyorum.dün gece kustu bi kötüleşti.snra biraz iyi gibi oldu bugun çooook çoook kötü ne yapıcam petshopla görüştüm .su ver vitamin ver bal ver dedi.agzina bişeyler tık yesin dedi yomurta falan.ama toparlanmıycak galiba:(:(

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? İlaç kullanıyor muydunuz? Kullanıyorsanız neydi? Kullanmıyorsanız ve hayvan kusuyor/ ölecek gibi halsiz ise ağzına bir damla elma sirkesi damlatın ve veterinere gidin. Avcunuzdan yem yedirmeye çalışın ya da elle besleme yapın.

vilmectin kullanmıştınız. siz mi damlatmıştınız, veteriner mi? tam olarak bir damla mı damlatıldı?

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? İlaç kullanıyor muydunuz? Kullanıyorsanız neydi? Kullanmıyorsanız ve hayvan kusuyor/ ölecek gibi halsiz ise ağzına bir damla elma sirkesi damlatın ve veterinere gidin. Avcunuzdan yem yedirmeye çalışın ya da elle besleme yapın.
elimden geleni yaptım ama yetmedi ne yazıkki ..çok üzgünüm

vilmectin kullanmıştınız. siz mi damlatmıştınız, veteriner mi? tam olarak bir damla mı damlatıldı?
Vilmectin çok tehlikeli diye okumuştum.. veteriner benim kuşa da damlatmıştı hayvan keyifsizleşip ölümden dönmüştü.. Asla tavsiye etmem asla..

Vilmectin çok tehlikeli diye okumuştum.. veteriner benim kuşa da damlatmıştı hayvan keyifsizleşip ölümden dönmüştü.. Asla tavsiye etmem asla..
o kadar pişmanımki şu ilacı damlattırdığıma anlatamam.burda herkes o kadar ısrarla kullan diye ısrar ettiki kuşa işkence çektiriyosun bu ilacı kullanman lazım diye bi ton laf yedim.bişey olmazmış heray damlatıyolarmış kullanıyolarmış....bu kaadar insan soyleyince dayanamadım doğruda olabilir diye kullandım

Geri