Canlara Maşallah :) Üretime Devam :)

Süleyman EKİNCİ

Bilgili Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Takımlarımlarım dan memnunum çok güzel gidiyoruz şuan Allah herkese daha güzellerini versin inşâAllah :)

Birinci Takımım şuan altında 4 tane kendisinin 3 tane yeşil jumbo dişinin yumurtası var toplam 7 yumurta maşallah :)
IMG-20161214-WA0030.jpg

IMG-20170126-WA0029.jpg

İkinci Takımım @Bünyamin Altay ustam dan aldığım takım :) ilk kuluçkası 7 yumurta vardı ben dişi kuşun popo tüylerini traşlama yapmayı unuttuğum için beş tane boş çıktı iki tane dolu idi birinden yavrumuz çıktı diğer yumurtanın içinde malesef yavrumuz öldü :(
Erkeğimiz bu maşallah :)

IMG-20170105-WA0035.jpg

Dişimiz Maşallah yavrumuz da büyüdü biraz daha :)
IMG-20170126-WA0034.jpg

IMG-20161214-WA0020.jpg

Üçüncü Takımım :) Bunları yeni eşe attım dişi jumbo diğer dişi yi forumdan selim abiye sahiplendirdim yerine mavi jumbo dişiyi aldım inşâAllah yakın vakitte onlarda yavru sahibi olurlar :)
IMG-20170126-WA0031.jpg

IMG-20170111-WA0017-2.jpg

IMG-20170111-WA0014-1.jpg

Erkeğimiz bu maşallah :)

Herkese keyifli hobiler olsun bereketli sağlıklı bol yavrular alırız inşâAllah hep beraber.

Son düzenleme:
normal de diğer türlere yapılmıyor değilmi şaşırdım ilkkez sizden duydum traşlama diye :) kendimi geliştiriyorum ilkez yavru almak için eş yaptık daha yavrudan aldık bakalım alabilecekmiyiz

Süleyman EKİNCİ

Bilgili Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
normal de diğer türlere yapılmıyor değilmi şaşırdım ilkkez sizden duydum traşlama diye :) kendimi geliştiriyorum ilkez yavru almak için eş yaptık daha yavrudan aldık bakalım alabilecekmiyiz
Yapan var mı bilmiyorum hocam ama yapmaya gerek yok her halde :) inşâAllah alırsınız hocam sabırla olur Allahın izni ile :)