Karadeniz Pet

Ciftlestiklerini görmedim

Mehmetyvz66

Yeni Üye
Ama disi sürekli yuvaya girip talaslari dışarı atıyor erkek dişiyi kasıyor arada sık sık kemiriyor teli gaga taşını . Daha ciftlestiklerini görmedim ne yapmam gerekiyor

Sabır edip bekleyin. Günlük yem temizliği,su değişimi haricinde rahatsız etmeyin. En kısa zamanda yavrularını görürsünüz İnşallah.

Ekli dosyalar

• IMG_20180204_212333.jpg
    IMG_20180204_212333.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 46
1 yaşında olması imkansız. 6 ay civarındadır diye düşünüyorum. İris rengi daha yeni oluşmaya başlamış, genellikle 8-10 ay civarında iristeki beyazlık net bir şekilde oluşur
Yavru kuş yuva hazırlığı yapar mı abicim ben bunların doğumunu gördüm benim yavrularım sayılır hatırlıyorum 1 yıl oldu .

Yavru kuş yuva hazırlığı yapar mı abicim ben bunların doğumunu gördüm benim yavrularım sayılır hatırlıyorum 1 yıl oldu .
Bu yazdıklarınızın üzerine fotoğrafa defalarca baktım, kafa, tüy, gaga, ayak, göz, hiçbirisinde 1 yaşını doldurmuş bir kuş görüntüsü yok. Üstteki fotoğraftaki erkek bir yaşına yakın olabilir ama bence o da henüz yaşını doldurmamış. 5 aylıkken yavru yapan dişi gördüm, çok nadir de olsa böyle bir şey yaşanabilir. Hatta kuşun dişi olduğundan bile emin değilim.

O zmn kardeşim senin kuşunun DNA’sı bozuk
Bu yazdıklarınızın üzerine fotoğrafa defalarca baktım, kafa, tüy, gaga, ayak, göz, hiçbirisinde 1 yaşını doldurmuş bir kuş görüntüsü yok. Üstteki fotoğraftaki erkek bir yaşına yakın olabilir ama bence o da henüz yaşını doldurmamış. 5 aylıkken yavru yapan dişi gördüm, çok nadir de olsa böyle bir şey yaşanabilir. Hatta kuşun dişi olduğundan bile emin değilim.
Erkek 2.5 3 yasında yaş tahmini yapmayin yada sallamiyin abicim tamam disi 1 degil 7-8 aylik diyelim ne farkeder yani emin olmadiginiz seyleri cevaplamayin

Erkek 2.5 3 yasında yaş tahmini yapmayin yada sallamiyin abicim tamam disi 1 degil 7-8 aylik diyelim ne farkeder yani emin olmadiginiz seyleri cevaplamayin

Şukadarını söyleye bilirim aynı durum benim başıma geldi dişi hep yuvada gir çık yapıyor oynaşıyorlar felan ama hareket yok valla 7 ay bekledim halen bir şey yok gittim verdim yeni bir takım aldım şuan yavruları yumurtada birde bişry daha diyicem benim kuşlarda seninki gibiydi ama burunları çok koyu renkteydi zirve kızıştıkları oradan anlaşılıyor renginden derler ama bana sorara san takım deiş derim

Geri