Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir lütfen cevap verin petshop 2 defa erkek dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardavarool

Yeni Üye
Cinsiyeti nedir?
Yavru Muhabbet kuşuna petshop cinsiyetini 2 kere sormama karşılık erkek olduguna garanti ediyorum dedi yalan söylenecek bir şey yok ortada aslında. Kuş da gayet sağlıklı ama 1 kişi dışı oldugunu söyledi. Bana çok mantıklı gelmedi sonuçta yalan söylenecek bir konu değil bu dişi olsa başka kuşları gösterirdi koca dükkanda. Kuşu da çok sevdim ama erkek olmasını istiyorum. Fotoğrafı ektedir hızlı cevaba ihtiyacım var lütfen cevaplayın!
1624539711795IMG_20210622_162637.jpg

Cinsiyeti nedir?
Yavru Muhabbet kuşuna petshop cinsiyetini 2 kere sormama karşılık erkek olduguna garanti ediyorum dedi yalan söylenecek bir şey yok ortada aslında. Kuş da gayet sağlıklı ama 1 kişi dışı oldugunu söyledi. Bana çok mantıklı gelmedi sonuçta yalan söylenecek bir konu değil bu dişi olsa başka kuşları gösterirdi koca dükkanda. Kuşu da çok sevdim ama erkek olmasını istiyorum. Fotoğrafı ektedir hızlı cevaba ihtiyacım var lütfen cevaplayın!Ekli dosyayı görüntüle 57775
Merhaba bu sorunuzu yaş, cinsiyet, ırk tahmini konusuna yazsanız daha iyi olurdu ama cevaplayayım. Kuşunuz daha çok küçük, cinsiyet için net bir şey söylemek pek mümkün değil. Zamanla burun deliklerinin etrafındaki beyazlık artarsa dişidir. Ama şu haliyle de dişiye benziyor.

Merhaba bu sorunuzu yaş, cinsiyet, ırk tahmini konusuna yazsanız daha iyi olurdu ama cevaplayayım. Kuşunuz daha çok küçük, cinsiyet için net bir şey söylemek pek mümkün değil. Zamanla burun deliklerinin etrafındaki beyazlık artarsa dişidir. Ama şu haliyle de dişiye benziyor.
Yeni açtım hesabı fazla bilgim yoktu Forum hakkında bundan sonra daha dikkatli olurum. Anlamanın net bir yolu yok mudur bunu petshop tanıdık yerde ve kendinden emin konuştu yani yalan söyleyecek olsa bunu göstermez öbür erkekleri gösterirdi sonuçta. Nasıl öğrenebilirim bunu kuşu bu pazar teslim alacağım çünkü parasını verip ayırtmıştım

Petshoplar bazen bu şekilde bilgilendirme yapabiliyor sebebini bilemiyorum. Ama kuş büyük ihtimalle dişi. Anlamanın tek yolu cere rengi. Bir de kafa yapıları biraz farklı oluyor ama onu ancak iyi gözlemleyerek anlayabiliyorsunuz. Örnek bir fotoğraf ekliyorum kendiniz kıyaslayınca dişi olduğunu anlayacaksınız ☺️

Ekli dosyalar

• 9226200F-9635-41C0-9640-42A8F937517A.jpeg
    9226200F-9635-41C0-9640-42A8F937517A.jpeg
    34.8 KB · Görüntüleme: 34
Cinsiyeti nedir?
Yavru Muhabbet kuşuna petshop cinsiyetini 2 kere sormama karşılık erkek olduguna garanti ediyorum dedi yalan söylenecek bir şey yok ortada aslında. Kuş da gayet sağlıklı ama 1 kişi dışı oldugunu söyledi. Bana çok mantıklı gelmedi sonuçta yalan söylenecek bir konu değil bu dişi olsa başka kuşları gösterirdi koca dükkanda. Kuşu da çok sevdim ama erkek olmasını istiyorum. Fotoğrafı ektedir hızlı cevaba ihtiyacım var lütfen cevaplayın!Ekli dosyayı görüntüle 57775
Kuş dişi gibi gözüküyor.

Peki bu kuşun cinsiyeti nedir? Yuvadan çıkalı 2 hafta olmuş.
IMG_20210624_165528.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri