Karadeniz Pet

Döllenme ve yumurtlama

Semih Koçyiğit

Yeni Üye
Arkadaslar uzun zaman sonra ciftim ciftlesmeye basladi son 4 gundur gunde 4-5 kez ciftlestiklwrini goruyorum .disi de yuvaligi duzenledi ve asiri derecede kalsiyum blogu tuketiyor .sorum su olacak.bu kuslar ciftlesme gerceklestikten ortalama kac gun sonra yumurtluyorlar ?

Bu süreç 1 haftayla 1 ay arasında sürebiliyor.

Tesekkur ederim abi cevabiniz icin.kusun sirtinda yavas yavas cikinti olusmaya basladi kanatlari da hafiften ayrildi.ins kisa surer cok sabirsizlaniyorum yavru almak icin.ilk yavrum olacak

Tesekkur ederim abi cevabiniz icin.kusun sirtinda yavas yavas cikinti olusmaya basladi kanatlari da hafiften ayrildi.ins kisa surer cok sabirsizlaniyorum yavru almak icin.ilk yavrum olacak
O zaman yumurta yakın çok rahatsızlık vermeyin bu dönem en sitresli oldukları dönem

Abi birde kuslarin kafesi oturma odasinda ve televizyonun yaninda hemen.sesten rahatsiz olmuyorlar bilakis yerlerini degistirdigimde artik otmemeye yakinlasmamaya basliyorlardi.bende eski yerlerine koymustum.dedigim gibi sesten rahatsiz degiller ama oturma odasi olunca kafesin yanina yaklasiliyo baskalari tarafindan ve tedirgin olduklarini goruyorum.acaba kafesin uzerini bir ortuyle kapatsam sıkıntı olur mu?

Abi birde kuslarin kafesi oturma odasinda ve televizyonun yaninda hemen.sesten rahatsiz olmuyorlar bilakis yerlerini degistirdigimde artik otmemeye yakinlasmamaya basliyorlardi.bende eski yerlerine koymustum.dedigim gibi sesten rahatsiz degiller ama oturma odasi olunca kafesin yanina yaklasiliyo baskalari tarafindan ve tedirgin olduklarini goruyorum.acaba kafesin uzerini bir ortuyle kapatsam sıkıntı olur mu?
Hayir kesinlikle yapmayin oyle kalsin benimkilerde oyle seviyor sorun yok

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi