Karadeniz Pet

Dışkısını yemesi normal mi?

• Konbuyu başlatan Yasin Coşkun
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin Coşkun

Guest
Kuşlarımın bugün ilk defa tellerin arasından dıskılarını yemeye calıştıklarını gördüm hemen kağıdı değiştim yem yemek yerine neden böyle yaptılar anlamadım..yorumlarınızı bekliyorum...

Kuşunuzda vitAmin eksikligi var ona yakın zamanda vitamin alın Avi-vit'i öneririm mesela damla vitaminlerden almayın alacaksanızda toz olanından alın daha etkilidir Avi-sol ile karıştırmayın Avi-vit olacak :) fiyatları avi-vit 10lira daha kalitelileri var sera fln onlar 20 lira...

Kuşunuzda vitAmin eksikligi var ona yakın zamanda vitamin alın Avi-vit'i öneririm mesela damla vitaminlerden almayın alacaksanızda toz olanından alın daha etkilidir Avi-sol ile karıştırmayın Avi-vit olacak :) fiyatları avi-vit 10lira daha kalitelileri var sera fln onlar 20 lira...

Avisol var bende onu veriyodum yetmedi heralde sağolun hocam dışarı cıktığımda bakarım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Avisol var bende onu veriyodum yetmedi heralde sağolun hocam dışarı cıktığımda bakarım

Milleti alıştırmışlar bi kere avisola ben avi-vit kullanıyorum 12 günde 1 normalde ben 2+2 veriyordum kuşum maşşallah zor günlerde keçirdi kanadı kan içindede kaldı bi sıkıntı olmadı bugün avi-viti tazelicektim baktım dışkısı hafif sulu ishale dönecek kestim şimdi 1+1e geçtim Unutmayın ki toz vitaminler damla olanlardan kat kat daha iyidir yanlız vitaminler çabuk bozuldugu için dikkat etmeniz lazım bu arada moderatör olacak adamım gümüş üye olarak sürünüyorum ya :) bu arada avi-vit avisol kadar fazla satılmadıgı için çok nadir buunuyor aldıgınızda son kullanma tarihine bakın...

Hocam kus alırken bana pure-minsol marka miniral çözelti verildi kullaniyimmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Milleti alıştırmışlar bi kere avisola ben avi-vit kullanıyorum 12 günde 1 normalde ben 2+2 veriyordum kuşum maşşallah zor günlerde keçirdi kanadı kan içindede kaldı bi sıkıntı olmadı bugün avi-viti tazelicektim baktım dışkısı hafif sulu ishale dönecek kestim şimdi 1+1e geçtim Unutmayın ki toz vitaminler damla olanlardan kat kat daha iyidir yanlız vitaminler çabuk bozuldugu için dikkat etmeniz lazım bu arada moderatör olacak adamım gümüş üye olarak sürünüyorum ya :) bu arada avi-vit avisol kadar fazla satılmadıgı için çok nadir buunuyor aldıgınızda son kullanma tarihine bakın...

Tavsiyeniz için sagolun hocam aynen herkes onu diyo demekki yetersiz kalıyomuş bilmedigimden gidip aldım üstelik fiyatlarıda aynı..hocam bide hapsırma var onada iyi gelirmi? Tmm hocam bakarım..

hapşırma çoğu kuşda var benimkindede vardı yanagıma ıslaklık geliyordu o derece avi-astım var fakat boş yere para vermeyin aşırı vitaminden kuşa zarar verirsiniz bu sefer

hapşırık geçti şuan kuşumda siz sadece avi-vit alın onuda 2 gün verin 2 gün vermeyin öyle gidin bide 1 ci günü avi-vit kattınız .gün suya baktınız eğer koyu yeşile dönmüşse tazeleyin çünkü kolay bozuluyor kUşunuzun fazla değil 2-3 hafta içinde daha hareketli daha canlı durdugunu göreceksiniz ve tüyleride belli süreden sonra daha hoş gözüküyor sadece avi-vit verin.. 1 ay sonra teşekür konusu açarsın bana forumda :)

Bu arada=avisol=5 avi-vit=10 tl ..... avi sol en pahalı yerde bile e nfazla 7 tlye satıyorlar...

Şu anda bile açabilirim :) burda sizin gibi fazlasıyla ilgilenen arkadaşlar var sorularımdan bıkmadan cevap veriyosunuz sagolun..uyarılarınızı dikkate alacam...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Ulan varya..cok afedersiniz ama serefs*z bana 10dan verdi bilmiyodum bende aldım ondan sonra pet shoplara niye küfresiyosunuz en ağırını hakediyolar ben 3 5 tl fazla vermisim bise degil ama herkese aynı seyi yaparsalar ki yapıyolar köseyi döndüler 2 den 3 den al 10 sat iyi para

Şu anda bile açabilirim :) burda sizin gibi fazlasıyla ilgilenen arkadaşlar var sorularımdan bıkmadan cevap veriyosunuz sagolun..uyarılarınızı dikkate alacam...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Ulan varya..cok afedersiniz ama serefs*z bana 10dan verdi bilmiyodum bende aldım ondan sonra pet shoplara niye küfresiyosunuz en ağırını hakediyolar ben 3 5 tl fazla vermisim bise degil ama herkese aynı seyi yaparsalar ki yapıyolar köseyi döndüler 2 den 3 den al 10 sat iyi para

Teşekürler öncelikle

Petshopcular Tüccardan başka bişe değildir......

Burda üretici olsa yüzlerine bile bakmam ama yok varsada benim haberim yok..yoksada ben olacam insallah :) garip bi cümle oldu ama :p

Hayırlısı Umarım olursun..... Böyle kişilerle uğraşmak zorunda kalmazsın Petshoplarda neler görüyorum neler...

İnsallah..ben bu iste yeniyim sizin gibi tecrubeli değilim ama bunlar bile benim onlardan nefret etmeme yetti..bu arada sizin olayıda merak ettim

Geri