Karadeniz Pet

Dişi Kuşun Plastik Follukla İmtihanı

berkebozkurt

Yeni Üye
Merhabalar dişi kuşum bugün öğlen yumurtladı bahsettiğim folluk bu fotoğraftakinin aynısı ona göre tarif edicem dişi kuş folluğun sağ tarafına yumurtlamış yani o çukura değilde kenara oraya yatıyordu sonra bende gözlemliyorum bu sefer çukura iteklemiş ama hala o kenara yatıyor :D göremiyor heralde yumurtayı bende yattığı yere koydum yumurtayı son durum ne olur sizce :D bi sorun olur mu dişi kuş tecrübeli daha önceki kuluçkada 5de5 yaptı.
600_2e23a7ba01b04c83ad6daaa95956e44fda15ae0b.jpg

Ahah :) ya yerim. O orayı akıl eder biraz sonra. Yumurtayı oraya aldıktan sonra yatmayoda akıl eder :) noldu son durum ne nerde yatıyo ve altında mı yumurta :)

Aynı durum bende olmuştu. Kenara oturuyor ama yumurta ortada. Farkettim ki tüm yumurtaları yumurtladıktan sonra duzgun sekilde oturur oldu. yine yumurtlayacak diye o sekilde duruyor olabilir ve nacizane gorusum yumurtayi zorla altina koymaya calismamaniz yonunde. Kendi bu isin ustasi bilir napacagini ki 5 de 5 yapmis zamaninda :D

Son durum olarak yumurtayı görebileceği şekilde lambayı yaktım gitti üstüne yattı bi sorun yok icerisi isik almayacak sekilde olsada cukur kisima direk ulasip yumurtayı çevirip isitiyor

Geri