Dişi Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor Çiftleşmişmidir

dubax123

Yeni Üye
Dişi Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor İçerisini kemiriyor Eşeliyor Eskiden dışkısı baya büyüktü şimdi normal olmaya başladı ceresi kahverengi Biraz Pürüzlü Olmaya Başladı Şuanda İçerisini Kemiriyor Erkekle Öpüşüyorlar Bu Zamana Kadar Sadece Öpüştüklerini Gördüm Başka Bişi Görmedim Sizce Yumurtlarlarmı

Barış07

Meraklı Üye
Vallahi ayni şeyleri bende yaşıyorum fakat erkek biraz hareketsiz o yüzden yumurta maması hazırladım multivitamin takviyesi yapiyorum olmadı keçi boynuzu tozu alıp karıştırıp yemlicem bakalım hayırlısı olsun sizde yavaş yavaş bu ve benzeri takviyeleri yapın ınsallah hayırlı haberler aliriz karşılıklı

dubax123

Yeni Üye
İnşallah Kardeşim Dediğinin Hepsini Yapıyorum Dişi Hep İçerde Kumları Yana İtmiş Baktım Temin Görmesini Engelleyim Kumları Yana İtmiş Ortadaki Yuvarlagı açmış Oraya Yuvalıktan Koparttıgı Parçaları Koyoyu yani talaş Gibi Serpiyo Her Yere

dubax123

Yeni Üye
Bir Sonuc Aldım Erkek Dişiyo Kovalıyo Dişi Direkt Kaçıyo Yuvalıga Giriyor Erkek Oraya Girmek İstedimi Ona Vuruyor

Barış07

Meraklı Üye
Suanda aynı şey bende var aşama kaydediyoruz heralde yada kendimizi oyaliyoruz hayırlısı olsun ilk yumurta alan kazansın ozaman