halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Merhaba arkadaşlar bende bir muhabbet kuşu alarak aranıza katıldım. Aldığım arkadaş erkek olduğunu ve en fazla 50 günlük olduğunu söyledi. Tahminlerinizi alabilir miyim acaba? Ayrıca biraz dışkı birikiyor poposunda halsiz gibi suyundan vitamin takviyesi yapıyorum poposunu siliyorum ve maydonoz veriyorum toparlayacağız inşallah :)

blackeaglemurat

Profesyonel
31 Ocak 2017
344
26
28
25
Ceresi tam belli olmuyor az gözüküyor tam çekip atarsanız iyi olur böyle çerenin az bi görünümü ile erkek gibi 1,5-2 aylık gibi duruyor kafadaki çizgiler silinmemiş türüde mavi spangle bence

halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Gagasının en ucunda ufak bir siyahlık kalmış sadece. Akşam çekip güzel bir resim yüklerim iyi günler..

Fuad BİLİCİ

Profesyonel
11 Şub 2016
689
106
43
18
Ağrı
Kuşunuz yavru ve gerçekten çok güzel bir erk, keyifle besleyin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz hasta gibi inceden kırkınlığı var üzerinde inşallah onu da atlatırsa güzel olacak. Daha iki gün oldu eve geleli benden kaçmıyor kafese elimi uzattığım zaman tünek olarak elime atlıyor. Ama salmıyorum tabiki 1 hafta sonra falan salmayı düşünüyorum odayı iyice öğrensin. Rengi çok tuhaf maviye kaçan gri bir rengi var :)

halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Kafes olarak öneride bulunabileceğiniz marka veya link var mı acaba bende şuan var geniş biraz ama telleri tünekleri falan sağlıksız gibi geldi.

Fuad BİLİCİ

Profesyonel
11 Şub 2016
689
106
43
18
Ağrı
Seba kafes oldukça iyidir internet sitesinden alabilirsiniz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: halloweenbugi

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
25 Ocak 2014
3,221
919
113
31
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Maşallah gayet kaliteli bir gri spangle çek erkek olacak. TÜyü kadar ömrü olur inş. henüz yavru söylendi gibi

halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama dışkısı öyle çok sıvı değil kabız olmasından şüphe ediyorum popo kısmında dışkı biriktiği için. Yem haricinde ne tür gıdalar vereyim hem iyileşmesi için hem ödül için? Ayrıca suyuna vitamin de veriyorum.

halloweenbugi

Aktif Üye
9 Şub 2017
44
5
8
24
İzmir
Fiyat olarak 30 lira civarında aldım uygun mu sizce fazla mı vermişim kuşuma? Ayrıca çek muhabbet kuşlarının diğerlerinden farkı nedir? Kuyruğu biraz uzun gibi geldi bana yavru olmasına rağmen.

blackeaglemurat

Profesyonel
31 Ocak 2017
344
26
28
25
Fiyat olarak 30 lira civarında aldım uygun mu sizce fazla mı vermişim kuşuma? Ayrıca çek muhabbet kuşlarının diğerlerinden farkı nedir? Kuyruğu biraz uzun gibi geldi bana yavru olmasına rağmen.
Fiyatı uygun genelde benim bulunduğum yerde 35 den başlıyor çek ler sizinde dediğiniz gibi kuyruğu uzun oluyor ve biraz daha iri oluyorlar

Gözem Elma

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
8 Eki 2016
1,028
238
63
Gayet uygun bir fiyata almışsınız. Kuş çok güzel maşallah bende de çek bir erkek var. İrileşip ok gibi dik duruyorlar çok asil.

Barış07

Süper Üye
5 Eyl 2016
137
30
28
30
Masallah çok güzel bir kuş rengi oturunca yaşına geldiğinde ınanilmaz güzel olacak belli ınsallah düzelir sıkıntıları ömrü uzun sağlıklı olsun .

Yavuz OYMAK

Profesyonel
24 Ağu 2016
450
136
43
33
Ankara
Kuş yerli bir kuş çek değil ama çek kırığı olabilir ama ben zannetmiyorum en azından verdiği izlenim bu, Çek kuşlar yerlilere göre iri olur maşa allah kuş gayet güzel her kuruşunuza deymiş akıllı bir ve eğitimede çok açık denildiği gibi 2 2,5 aylık