Karadeniz Pet

İstanbul Elimde büyüyen yavrum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezin_

Paylaşımcı Üye
IRKI: Spangle olduğunu düşünüyorum.

02) CİNSİYETİ: Dişi

03) YAŞI: 2 ay 11 günlük (16 Ocak doğumlu)

04) SAĞLIK DURUMU: Çok iyi

05) VARSA BİLEZİK NO:

06) FİYATI: 120

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: Sahiplendirilene kadar

08) ŞEHİR: İstanbul / Güngören

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: Yok

10) İRTİBAT TELEFONU: Özelden ulaşabilirsiniz.

11) MAİL ADRESİ:

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:

13) AÇIKLAMALAR: Önceki çiftimden büyüttüğüm kuşlardan bir tanesi. Çok hiperaktif bir kuştur.İzlerken bile ayrı zevk veriyor insana. Uçmayı henüz yetişkin kuş kadar öğrenemedi ama yeterince uzağa gidebiliyor.

14) RESİMLER VE VARSA VİDEO:

Screenshot_2021-03-27-14-17-14-629_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-03-27-14-17-09-740_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-03-27-14-17-02-711_com.miui.gallery.jpg

Maşallah alacak kişi umarım iyi bakar çok tatlı bir kuş İstanbul'da olsam alırdım

Dilerseniz 2. fotoğraftakı erkek kuşla da verebilirim fiyat konuşulur.

aynı ölen limonuma benziyor almak isterdim ama izmirdeyim umarım alan kişi çok iyi bakar
dip not: kuşum hastalıktan dolayınöldü hastalığın ne olduğunu bilmiyorum veterinere götürdük ama kurtaramadık

aynı ölen limonuma benziyor almak isterdim ama izmirdeyim umarım alan kişi çok iyi bakar
dip not: kuşum hastalıktan dolayınöldü hastalığın ne olduğunu bilmiyorum veterinere götürdük ama kurtaramadık
üzüldüm adınıza 😔

Sabah 1 nisa şakası diyordunuz..Sizin iki tane sağlıklı kuşunuz yok mu ?

Sabah 1 nisa şakası diyordunuz..Sizin iki tane sağlıklı kuşunuz yok mu ?
yok onu diyen ben değildim 😄 4 yavru muhabbet kuşum var. 2 sini sahipledirmek istiyorum bunlar onlar. Hepsi sağlıklı şükür

Ekli dosyalar

• pamuk ve limon.jpg
    pamuk ve limon.jpg
    297.9 KB · Görüntüleme: 30
yok o da evden kaçtı
Geçmiş olsun Limon içinde, Pamuk içinde.. Cidden üzüldüm, benimde önceden dişi kuşumun eşi vardı çiftleşiyolardı ama yavruları olmadan yem koymayı unuttuğumuz için maalesef öldü. Ama Allah'a (c.c.) şükür dişi kuşum yaşıyor hala.

Geçmiş olsun Limon içinde, Pamuk içinde.. Cidden üzüldüm, benimde önceden dişi kuşumun eşi vardı çiftleşiyolardı ama yavruları olmadan yem koymayı unuttuğumuz için maalesef öldü. Ama Allah'a (c.c.) şükür dişi kuşum yaşıyor hala.
Ben de üzüldüm sizin adınıza peki dişi nasıl hayatta kaldı ve dişi kuşa eş aldınız mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri