Karadeniz Pet

Elime saldırıp isirmiyor

Alidayı

Yeni Üye
Arkadaşlar 3 aylık kuşum var büyük kuşlarımın yavrusu doğduğu günden beri ben ilgileniyorum beni çok seviyor benden başkasına da hiç gitmiyor fakat parmağımı uzatinca saldırıp isirmiyor yıllardır kuş besliyorum ilk kez boylesini gördüm tuhaf gelebilir daha 15 günlükken bunları yapmaya başladı korkup kacma gibi bi durumuda yok kafesi açıyorum kendisi geliyor yanıma daha önce başına gelen varsa deneyimlerini paylaşsın lütfen teşekkür ederim

Isırmaması güzel işte:) Neyi sorun ettiniz tam anlayamadım.
Şimdi şöyle abi önceden beslediğim kuşlarda saldırıp ısırma vardı buna elimi uzatıyorum ve çok sinirli şekilde ötüyor 7-8 kere gaga atıp duruyor yani isirmiyor acaba küçüklüğünde yanlış birsey mi yaptim da böyle davranıyor

Şimdi şöyle abi önceden beslediğim kuşlarda saldırıp ısırma vardı buna elimi uzatıyorum ve çok sinirli şekilde ötüyor 7-8 kere gaga atıp duruyor yani isirmiyor acaba küçüklüğünde yanlış birsey mi yaptim da böyle davranıyor
Isırmaması yanlış davranış sonucu değil ki. Size bağlanmış, ısırmak istemiyor diye düşünün. Sorun yapacak bir durum yok.

Benim profil fotoğrafımdaki kuş da aynı şekildeydi. Sorun yok, merak etmeyin. Muhtemelen benim maviş gibi hareketli bir kuş olacak. Aranızda bir sorun olmadığı müddetçe ısırma problemi yaşamayacağınızı düşünüyorum

Benim profil fotoğrafımdaki kuş da aynı şekildeydi. Sorun yok, merak etmeyin. Muhtemelen benim maviş gibi hareketli bir kuş olacak. Aranızda bir sorun olmadığı müddetçe ısırma problemi yaşamayacağınızı düşünüyorum
Aynen abi acayip hareketli bulduğu her şeyle oynuyor 2 hafta önce annesi çok fazla dövüyor diye bende ayırmak zorunda kaldım es almayı düşünüyorum ne zaman almaliyim şuan 3 aylık

Küçükken almanızın, eş tutma açısından faydası olur, ancak sizinle olan iletişimi sekteye uğrayacaktır

Geri